Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu, no dosłownie nie mogę patrzeć, przebywać w towarzystwie ludzi średnich i głupich o wąskich i płytkich zainteresowaniach no , nie mogę ich słuchać, męczy mnie towarzystwo baranów w stylu "co z tego, że na zmywaku jak ma 3k na rękę" i nie mowie tutaj o znajomych ale o zupełnie obcych ludziach. Kiedyś byłem bardziej towarzyski lubiłem wyjść do klubu, teraz wszędzie widzę idiotyzm, głupotę i dwulicowość, ludzie po 30 zachowujących się jak dzieci, #!$%@? hipsterów w dziadkowych swetrach, łysych patoli "daj szluga" którym chętnie bym #!$%@?ł w głupi ryj. Sam mam 30 lat i bardzo ogólne zainteresowania od fizyki kwantowej, po programowanie a kończąc na wszechświecie, zaczęło się kilka lat temu kiedy pojąłem, że w każdym z nas są atomy które powstały w wyniku eksplozji gwiazdy(kiedyś to powiedziałem w towarzystwie, to popatrzyli na mnie jak na idiotę, pewnie kiedy bym, powiedział upiłem się wczoraj jak #!$%@? zygałem, a to fajny gość jesteś), kilka lat uczyłem się programowania ba nawet firmę otworzyłem w tym kierunku i jakoś się żyję. Trenuje na siłowni, boksuję mam nawet chyba lekką opresję na puncie tracenia czasu, zawszę staram się robić coś co mi przyniesie korzyści, nie lubię tracić czasu na rzeczy bezużyteczne które nic nie wnoszą do mojego życia. Od większości znajomych się odciąłem bo to #!$%@? idioci, wydaję mi się, że mają umysł 12 latków zresztą jak większość osób na tym świecie, nie cieszą mnie żarty o gównie czy w stylu
"Kiedy kobieta przeżywa szokujący seks?
- Kiedy zamiast orgazmu przychodzi mąż."
Nie mogę patrzeć na cierpienie zwierząt i dobrych bezbronnych ludzi, jestem leworęczny.

Jest klub w Nowym Sączu nazywa się Bohema poszedłem tam wczoraj z laską ona nalegała i się nie zawiodłem jak słuchałem rozmów z równych stolików (siłą rzeczy bo każdy oczywiście podpity to drze ryja, a jeszcze jak ma jakaś laskę przy stole to koniecznie pajacować do tego trzeba dodać i tak gość 35 lat ( na oko) robi jakieś wygibasy na krześle koło mnie bo na przeciwko jego siedzi jakaś laską którą by se za ruchał, a ta #!$%@? ile to ona CV nie wysłała z wygląda taka pani kasjerka w banku ). Kolejny baran, teksty typu ja temu prace załatwiłem i tamtemu, ja przeprowadzę firmę (gość po 40) próbował zaimponować lasce co miała na oko z 20 lat i robiła fotki wszystkiemu co się na stoliku znalazło. Ja #!$%@? jak mam żyć ludzie.

Poważnie pytam ma ktoś podobnie czy tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 79