Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Trochę popłaczę, uprzedzam.
Są święta, a ja mam #feels. Dlaczego? Bo jestem sama. Nie mam drugiej połówki. Byłam wczoraj u rodziny i się nasłuchałam, że taka dziewczyna i sama. Ten tekst często słyszę od znajomych. Ostatnio tutaj pod anonimowymi padł wpis, że jak dziewczyna 20+ i sama to pewnie coś z nią nie tak. Zabolało mnie to trochę. Nie jestem brzydka, nie jestem z patologicznej rodziny, mam pasje, dbam o siebie i o dom, nie sprawdzam stanu konta innym. A i tak jedyne na co mogę liczyć to układ fuck friends. Strasznie mnie boli jak znajomość się fajnie zaczyna, ale potem się okazuje, że chodzi tylko o łóżko. Takie układy mnie nie interesują. Nie wrzuciłam nikogo do fz, bo podejrzewam, że ktoś mógłby mi to zarzucić. Ja po prostu nie mam szczęścia w miłości. Czasami mam #boldupy że typowe księżniczki i karyny mają kogoś, a ja jestem sama ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: w takich chwilach większość z nas ma #feels z podobnych powodów, już pomijając stulejarność i chęć seksów to brakuje faktycznie tego kogoś. To może wtrącę się trochę w temat, bo też trochę mnie ból dupy trzyma. 20+ lvl here. Również żadna #!$%@?, jedynie śmieszek wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będąc ostatnio w klubie nie narzekałem na brak atencji, nie mam ogólnie problemów z nawiązywaniem kontaktów. Nie
OP: @Daniello1219: w tym roku zmieniłam wydział, ale tutaj już wszyscy zajęci :(
@Izaro: nie rozumiem?
@rak_kontent: moim jedynym standardem jest to, żeby facet był wyższy ode mnie, czyli mieć 170+ Czy to aż tak dużo? Ja bym chciała kogoś bliskiego, kto miałby dla mnie czas, pokochał mnie taką jaką jestem. Tyle.
@spidero: nie chodzę do wyra zbyt szybko. Nie ma szans, bym była postrzegana jako łatwa