Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Trochę popłaczę, uprzedzam.
Są święta, a ja mam #feels. Dlaczego? Bo jestem sama. Nie mam drugiej połówki. Byłam wczoraj u rodziny i się nasłuchałam, że taka dziewczyna i sama. Ten tekst często słyszę od znajomych. Ostatnio tutaj pod anonimowymi padł wpis, że jak dziewczyna 20+ i sama to pewnie coś z nią nie tak. Zabolało mnie to trochę. Nie jestem brzydka, nie jestem z patologicznej rodziny, mam pasje, dbam o siebie i o dom, nie sprawdzam stanu konta innym. A i tak jedyne na co mogę liczyć to układ fuck friends. Strasznie mnie boli jak znajomość się fajnie zaczyna, ale potem się okazuje, że chodzi tylko o łóżko. Takie układy mnie nie interesują. Nie wrzuciłam nikogo do fz, bo podejrzewam, że ktoś mógłby mi to zarzucić. Ja po prostu nie mam szczęścia w miłości. Czasami mam #boldupy że typowe księżniczki i karyny mają kogoś, a ja jestem sama ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 70
  • Odpowiedz
OP: @sillemo: no racja, ale serio dbam o siebie, robie co lubię, ale i tak nachodzą mnie takie myśli, że jestem sama i może nikt mnie już nie pokocha. To są natrętne myśli, nie umiem sobie z tym chyba poradzić :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ja po prostu nie mam szczęścia w miłości.


Porozmawiaj z niebieskimi na Wykopie.

Jest tutaj multum wolnych facetów, którym zależy na poważnym związku a nie relacji, która ma na celu zaspokojenie swoich potrzeb.
Kwestia głębszego zapoznania się i szczerej otwartej rozmowy.

No i chęci. :)

@sillemo: Dumny jestem z Ciebie za postawę. ()
  • Odpowiedz
A i tak jedyne na co mogę liczyć to układ fuck friends.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wstydziłabyś się o tym pisać. Tutaj się roi od biednych stulejmanów, którzy nigdy nie zaznają smaku nawet takiej relacji, a którym śni się ona po nocach, a ty masz jeszcze czelność wybierać myszki? Idź do diabła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz