Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zna ktoś to uczucie, gdy po latach izolacji od społeczeństwa nie potrafisz z nikim o czymkolwiek rozmawiać? ()
Nie potrafię ani otwierać nowego tematu, ani go rozwijać. Nawet jeśli jest to coś, czym interesuję się od gówniaka. Dodać do tego trzeba to, że środowiska ludzi w których mam szanse na rozmowę, interesują się czymś zupełnie innym ode mnie. Ze mną się po prostu nie da rozmawiać. Wszyscy o tym wiedzą.
Nawet jeśli ktoś z politowania próbuje ze mną pogadać, to ja czuję ogromny dyskomfort spowodowany tym, że nie wiem co mogę powiedzieć.
Moja najczęściej używane kwestie? "Także tego", "No... ten... tego", "no... ten teges"
Ehhhh.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#stulejacontent #fobiaspoleczna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 5
Też tak kiedyś miałem po paru latach spędzonych przed kompem grając w grę. Pozytywnych interakcji interpersonalnych można się nauczyć, popatrz na necie jakieś poradniki, obserwuj ludzi jak się zachowują i nie bój się tego co inni pomyślą o tobie, każdy żyje we wlasnym egocentrycznym świecie w którym nic nie znaczysz, więc bądź sobą.( ͡° ͜ʖ ͡°)