Wpis z mikrobloga

Ktoś może doradzi.
Poszukuję myszki bezprzewodowej, głównie do grania. Proszę darować sobie komentarze, że do grania potrzeba myszki na kablu, bo nie jestem zainteresowany esportową karierą w CSgo, mały lag lata mi koło nosa. Ważne żeby:
- mysz miała podstawkę do ładowania (a nie konieczność podpięcia kablem lub w ogóle wyjęcia akumulatorów do osobnej ładowarki)
- duża, do palm gripa
- fajnie jakby była asymetryczna
- żeby wytrzymała spokojnie kilka dni bez ładowania.
- żeby nie gubiła się na podkładkach
- dodatkowe, wygodne przyciski mile widziane, ale niekonieczne.

Idealnym kandydatem jest Asus Spatha, ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z myszkami, szkoda mi wydawać tyle kasy na coś, co pada po max 3-4 latach.

#pcmasterrace
  • 11
@shiverr: Ja mam logitech g602 i jest bardzo spoko.
Ma bardzo dobre oceny. Co prawda nie spełnia warunku o ładowaniu, ale na zwykłych bateriach trzyma kilka miesięcy.
Może ci przypasuje.

Ja jeszcze jakąś fajną klawę bez kabla muszę wyczaić.
Niestety - kot kablożer.
@shiverr: Tak jak ktoś wyżej pisał, G602 jest fajna. Mam ją 3 lata, używam do pracy, działa cały czas w trybie wysokiej częstotliwości odświeżania, używam jej codziennie, czasami po 12-14 godzin. Na jednym akumulatorze AA działa ok. 3 tygodnie (jest miejsce na 2x AA, ale wtedy mysz jest za ciężka). Z awarii - pojawił się dwuklik w lewym przycisku, rozebrałem switch, przeszlifowałem blaszkę, podgiąłem i działa normalnie kilka miesięcy. Mysz warta