Wpis z mikrobloga

TL;DR:

Chcę wrzucać co jakiś czas podsumowanie promocji linii lotniczych - okazyjne oferty z Polski w ciepłe / warte odwiedzenia miejsca.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł - zostaw plusa, będę wiedział, że warto wrzucać je również na Mirko!

I tak spędzam czas w wyszukiwarkach poszukując fajnych, korzystnych cenowo lotów w różne miejsca na świecie - postanowiłem podzielić się z Wami różnymi okazjami, na które uda mi się trafić. Co jakiś czas wrzucę małe podsumowanie z aktualnymi promocjami lotniczymi, część z Was może z nich skorzysta - z czego bardzo będę się cieszył. Na początek krótkie informacje, jeśli się przyjmie - cykl rozwiniemy.

W najbliższych dniach, 27-29,12 WizzAir ma promocję na loty w wybrane miejsca: -30% na cenę biletu, więc od tej promocji zaczniemy! Na pierwszy ogień Islandia, Gruzja oraz Wielka Brytania!

ISLANDIA:
Gdańsk - Reykjavik
272,80 zł
przykładowy termin: 20-23.01.2017

GRUZJA:
Warszawa - Kutaisi
216,80 zł
przykładowy termin: 27.01 - 04.02.2017

WIELKA BRYTANIA:
Wrocław - Londyn
104,80 zł
przykładowy termin: 26-29.01.2017, do tego masa lotów na styczeń/luty/marzec w podobnej cenie.

Dlaczego, skoro jest masa podobnych stron jak WakacyjniPiraci itp.? Z prostego powodu - czasem udaje mi się być szybszym, i wyhaczyć takie rodzynki jak Izrael za ~150 zł kilka dni przed wszystkimi tego typu portalami. Mogę pomóc trafić na dogodny lot zanim trafią na niego masy ludzi z innych stron i jednocześnie chcę pokazać, że podróżowanie w piękne i odległe miejsca naprawdę potrafi być tanie ;)

Jeśli podoba Ci się ten pomysł - zostaw lajka bądź komentarz, a na pewno będę kontynuował ten cykl.

Docelowo chciałbym tworzyć obszerne listy z datami i cenami, dla wielu lokalizacji, oczywiście nie opierać się tylko na tanich liniach jak WizzAir czy Ryanair, ale dodawać również egzotyczne miejsca - jak Brazylię, gdzie udało mi się polecieć za <900 zł.

#podroze #podrozujzwykopem #loty #tanieloty

#zwtravel - zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zbigniew-wu - TL;DR:

Chcę wrzucać co jakiś czas podsumowanie promocji linii lotnic...

źródło: comment_gwY5kmUsJMZzFCHJiQJRSwTsCJ88Pam6.jpg

Pobierz
  • 70
@zbigniew-wu: fajna sprawa, jestem za. Wczoraj była dostępna Malta na 7 dni za 350zl/os. Już z lotami, dużym bagażem i noclegami, spoko opcja.

Ja się czuję na wypad do Brugii, mam już plan na marzec bo loty za 39zl są.

@Wychwalany: ja mam WDC za kartę w Raiffeisen, i tak place nią na co dzień, klub grupa w pakiecie, a za transakcje wpadają punkty (po półtora roku jakoś 600zl do