Wpis z mikrobloga

Tak sobie czasem myślę,
Skąd te wynagrodzenia dla piłkarzy, przecież to są kwoty zupełnie oderwane od rzeczywistości i w żaden sposób nie współmierne do wagi i istotnosci pracy. Serio dostarczanie rozrywki januszom jest tak ważne? Z całym szacunkiem, alw uważam że bardziej pożyteczna dla ludzi jesy praca pani sprzątającej klatkę schodowa niż gościa biegnącego za piłka...
Tak samo zawsze mnie smieszylo a jednocześnie wywoływało wielki #boldupy że przeznacza się wielką kasę na polską piłkę gdzie do niedawna robiliśmy laskę większości innych zespołów, a dla ludzi, którzy nierzadko są miastrzami świata nie ma grosza (patrz ciezarowcy).
#gownowpis #przemyslenia
  • 12
@Krasina: nikt ci nie broni zatrudnić pani sprzątającej i płacić jej miliony. Albo założyć klub piłkarski i wysłać Cristiano Ronaldo ofertę pracy za 1000 zł netto na umowie zleceniu. Powodzenia. xD
@Krasina: Chodzi o te #!$%@? reklamy. Spamerzy wciskają klientom, że one coś dają, a oni czują się w obowiązku je wykupywać za chore ceny. I tak oto to kółeczko się kręci i samo napędza przez co jakiś analfabeta z buszu zarabia więcej niż normalny pożyteczny człowiek.
@rudy2007
@kleeb
@FuriousViking
@Daleki_Jones
Może się nie precyzyjnie wypowiedzialem, bo mniej więcej wiem jak to działa i skąd takie pieniądze, ale boli mnie to, że to zupełnie nieistotne i w żaden sposób nie wpływające na życie innych ludzi zajęcie jest tak dochodowe, podczas, gdy inne bardziej potrzebne są opłacane może promilami w stosunku do wypłat piłkarskich.