Wpis z mikrobloga

@Synu: no i bardzo dobrze. Jedyne co możesz dla nich zrobić to nie blokować reklam, na czymś muszą zarabiać, a nawet na to Ciebie nie stać xD Polactwo w pełnej krasie
  • Odpowiedz
Gratulacje straconego usera :D


@Synu: Nie wiem dlaczego tylu osobom wydaje się, że wchodząc na jakiś portal robią temu portalowi łaskę. Skoro blokujesz reklamy to z ich punktu widzenia i tak nic z Ciebie nie mają, więc równie dobrze możesz tam nie wchodzić. Przynajmniej serwer będzie mniej obciążony.
Nikt nie tworzy takiego wielkiego portalu żebyś miał co poczytać za darmo tylko żeby zarabiać.
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: xD on serio jest chory
@Adams_GA: @No25: Nie tylko z reklam sie utrzymuja, np promowali ksiazki (i kiedys nawet kupiłem od nich jedną). Dodatkowo łatwiej znaleźć reklamodawców na portal z milionem unikalnych userów niż z 500k.
  • Odpowiedz
Dodatkowo łatwiej znaleźć reklamodawców na portal z milionem unikalnych userów niż z 500k.


@Synu: Strzelam, że rozliczają się z kliknięć, a nie samego oglądania, a raczej jego braku bo wszyscy sobie zdają sprawę, że większość tego nawet nie widzi bo blokuje.
  • Odpowiedz
@Synu: no ale serio, umrzesz od tego że wyłączysz adblocka? Ktoś z Twojej rodziny umrze? Dzięki temu wpisowi zdałem sobie sprawę, że adblocka dla weszło wyłączyłem już z 2 lata temu i jakoś żyję. Może wolałbyś np. płatny abonament jak na wyborczej?
  • Odpowiedz
@Synu: patrząc na wcześniejsze wypowiedzi właściciela, odpowiedział by ci w stylu "to wypier..." i się nie przejął ;) Ich polityka, nie zgadzasz się na ich warunki masz masę innych stron ;) To jego portal i może go zablokować każdemu, jeśli ma taki pomysł.

Z perspektywy weszlo pozbycie się wszystkich czytelników korzystających z adblocków może akurat być dobrym wyjściem, mniejszy ruch to mniejsze wymagania sprzętowe - i większe zaufanie przy kolejnych współpracach.
  • Odpowiedz
@No25: trzeba mu przyznać, że jest konsekwentny - uznał adblocki za kradzież, to zablokował całkowicie dostęp. Nawet jeśli początkowo straci ruch, w dłuższej perspektywie może zyskać finansowo, a na pewno nikt mu nie zarzuci, że mówi "a" i robi "b".
  • Odpowiedz
@silver_spike: szczerze? #!$%@? tam straci. Oczywiście takich deklaracji jak ta powyższa będzie dużo, ale jeżeli ktoś wchodzi na ten portal od lat, to nie przestanie nagle, tym bardziej gdy spotka się z nieoczekiwanym stanowiskiem Stana, który wprost pisze, że nie zależy mu na cebuli, dla której problemem jest wyłączenie tego adblocka. Pojęczą, pokrzyczą, a później pokornie i w tajemnicy wyłączą co trzeba i wrócą do lektury portalu.
  • Odpowiedz
@Pete1: też tak sądzę, i może pociągnie za sobą innych większych graczy, którzy pójdą jego śladem jak zobaczą efekt. Sam nie korzystam z adblocków i nie mam problemów z reklamami, ale pewnie dlatego, że rozsądnie dobieram źródła i od kilku lat nie spotkałem się z przeszkadzającymi formami.
  • Odpowiedz
@Synu Gratuluje straconego usera xD Chlopie, obudz sie. Gimbus, ktory dostaje kieszonkowe od rodzicow nie jest dla nich niczym wartosciowym. I tak na tobie nie zarobia, szanuje Krzysztofa ze pierwszy odważył się glosno mowic, ze prowadzenie portalu nie jest darmowe.
  • Odpowiedz