Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem nowej kamery samochodowej. Moje GoClever za 40zł podziękowało po trzech latach używania. I przydała się ze 30 razy. Niestety ale we czwartek zawiodła.
Z racji niskiej jakości nagrywania nocą zastanawiam się nad zakupem czegoś lepszego za większe piniondze.
Wybór padł na trzy modele:
VIOFO A119
G5WA na przód i tył komplet
MiVue C330
albo zaszaleć i kupić takie no name bo nie wiem czemu ale ludzie go kupują.

#rejestratorjazdy #kamerasamochodowa #samochody
  • 8
@CitroenXsara: Cena dla mnie nie gra zbytnio roli. Na allegro można za 430 wyrwać a w razie WU to wysyłam do gościa w Polsce i to on bawi się w reklamację zamiast bawić się z Chinolami. Do dzisiaj pełno sterowników LED leży w szufladzie bo nie ma kiedy się za to zabrać i reklamować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej kupować z GPS czy bez? Jeżdżę raczej przepisowo
@CitroenXsara: Ta kamera ma opcję, że jedziemy z wyłączonym wyświetlaczem? Bo mnie to drażni kiedy się świeci. Ja zawsze miałem wyłączony i denerwowało mnie jak ktoś obok stoi na światłach i gapi się w ten ekranik u siebie zamiast na drogę. Zobaczyłem też Mivue 588. Do takiego tysiaka mogę wydać na sprzęt.
@Stulejusz_Wielki: GPS daje opcje prędkości i koordynatów na dole filmu (możliwe do wyłączenia). Dodatkowy plus, o którym niewiele osób wie, to automatyczna data i godzina ustawiana z GPS. Wtedy zostaje tylko ustawienie odpowiedniej strefy czasowej i wuala. A akurat ustawienie godziny w kamerce to jedna z gorszych czynności (szczególnie jak się lubi resetować), więc dla mnie spore ułatwienie.

Viofo a119 ma też jedną fajną funkcję. Gdy jest włączona, ale z jakiegoś