Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?... Chodzę do #techbaza, kierunek #informatyka. Teraz muszę męczyć się 2 tygodnie na praktykach w #!$%@? serwisie, gdzie tylko siedzę i nawet nie mam z kim pogadać bo gościu jest jakiś zwichnięty... Wczoraj bylem na 9 - godzina otwarcia serwisu, wysłał mnie do domu po 12, a tak to cały czas siedziałem bezczynnie patrząc się w jeden punkt... Dodam jeszcze, że jest tak zimno jak na dworze i wciąż się trzęsę. Dzisiaj miałem być na około 11, od godziny powiedzieliśmy sobie tylko "dzień dobry" i nic więcej, po prostu ma mnie w dupie.. Myślałem że to jakieś porządne miejsce i coś sobie polutuję, naprawię jakąś elektronikę, bla bla...
Pewno znajdzie się ktoś kto powie, że mogłem pójść gdzie indziej skoro tak mi źle - tak, mogłem... ale chciałem spróbować swoich sił gdzie indziej. Za pierwszym razem praktyki miałem w studiu graficznym XYZ, tam rzucali mnie od razu na głęboką wodę i było fajnie, zresztą robiłem to co lubię najbardziej... A tutaj po prostu nie mogę usiedzieć.. Zresztą, tak na niego patrzę jak męczy się z komputerem to nawet śmiać mi się chce..xD Nie wiem jakim cudem ten gościu siedzi w serwisie komputerowym...
#techbaza #informatyka #praktyki #gownowpis #zalesie i takie trochę #januszebiznesu
  • 4
@dominiksese Może spytaj mu się czy możesz mu w czymś pomóc czy coś? W końcu to są praktyki gdzie powinieneś nabierać doświadczenia do przyszłego zawodu a nie siedzieć i nic nie robić.
@Sharq00 Sporo doświadczenia już mam, nawet w szkole na przedmiotach zawodowych od nauczycieli wiecznie słyszę że będę się nudzić bo jestem z materiałem na poziomie studiów, także wiesz... Ale po prostu nie mogę usiedzieć nic nie robiąc, nawet jak pytałem to odpowiadał, że dla mnie nic nie ma.