Wpis z mikrobloga

Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z wpisem mirka poniżej to kuźniar nawet nie!

http://www.wykop.pl/wpis/21481195/tesco-okazje-cebuladeals-ekspresy-do-kawy-50-delon/
Zachęcony całkiem fajną promocja na ekspresy udałem sie do Krakowskiego Tesco. Ku mojemu zdziwieniu ukazała się półka zapchana ekspresami w promocji. Prawilnie zabrałem sobie jedną sztukę i oddaliłem się na kilka metrów. Wtem nagle zobaczyłem 'prezesa' wszystkich #januszebiznesu pędzącego z wózkiem pod eskpresy i ładującego na raz..20 sztuk.
Przesłałem mu spojrzenie pełne pożałowania i pomyślałem że chociaż na pozostałych 20 sztukach ktoś skorzysta. Jakże się myliłem! Po 10 minutach typ wrócił i zabrał pozostałe 20 sztuk co do jednej ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka cebula przegięła pałę goryczy. Podszedłem do typa zwracając mu uwagę że na pewno ktoś inny też chciałby sobie taki ekspres po taniości kupić oraz że takie zachowanie jest co najmniej żałosne. #janusz widocznie jeszcze w ekstazie jaki to deal życia nie zrobił odbąknął cos pod nosem, przyśpieszył kroku i zniknął za półką.
Ręce opadają kiedy widzi się taki szczyt cynizmu i cwaniactwa...

Pobierz hipokampO_o - Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z ...
źródło: comment_x9zdDji3eFolJDpyBgSnpQ2Zz4rE0aRX.jpg
  • 136