Wpis z mikrobloga

Mirabelki , został miesiąc do studniówki, chciałabym zapytać strasze z Was jaka sukienka jest najodpowiedniejsza i jakie wy miałyście?
Mirki też mogą napisać co im się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałam o jakiejś maxi z zaznaczeniem w talii i gołymi plecami? Jak myślicie?
Chciałabym schować trochę większę nogi i boczki :P ręcę i plecy mam w miarę zgrabne jak na swoja "masę" :P

#modadamska #studniowka #pytaniedoexperta #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 27
Miałam studniówkę 8 lat temu więc ci nic nie doradze, wtedy wszystkie miałyśmy skromne kiecki.,zazwyczaj bombki bo był na nie szał wtedy albo rozszerzone tak do kolan około żeby było wygodnie tańczyć i szaleć :) a jak się teraz młodzież ubiera? Jak z insta ?
@Maadga: U mnie był cały przekrój sukienek. Każda założyła to w czym najlepiej się czuła. Przestrzegam jednak przed krzykliwymi kolorami - u mnie jedna dziewczyna ubrała błękitno-żółtą sukienkę wiązaną na szyi. Wyglądała jakby uciekła z plaży (ale ona generalnie miała problemy z dostosowaniem stroju do okazji przez całe liceum :P).
@Maadga: moja studniówka była dawno i dzisiaj ubrałabym się zupełnie inaczej, ale - dla mnie szczytem złego gusty są satynowe kiecki, jakieś wiązane gorsety, tandetne koronki lub za krótkie kiecki.
Nie polecam iść w mega głębokie dekolty czy bardzo mocne wycięcia, chyba, że całą zabawę chcesz poprawiać ubranie i na każdym zdjęciu mieć pozę kota w kuwecie.

A, i koniecznie coś z ramiączkami lub rękawkiem - żebyś nie musiała przy wszystkich
@Maadga: no wiesz, taka sukienka jest dobra do restauracji, albo na jakieś wolne tańce. Na studniówce oprócz tego są szybkie tańce, a nei wiem czy w takim czymś będzie ci wygodnie. Nikt Ci nie będzie patrzył na nogi... zawsze znajdzie się ktoś gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maadga: Ja uważam, że długa i baleriny to nie jest eleganckie, ale moje koleżanka nawet ostatnio do ślubu tak szła, to co ja wiem :/ Ja miałam długość za kolana, a buty sobie kupiłam w ryłce wygodne za 250 zł co prawda około 5-6 cm obcas i przetańczyłam z nich do 5 rano, a wszystkie dziewczyny po polonezie zmienaiły te swoje karyno-szpile na baleriny hehe a te buty z ryłki.... służą