Wpis z mikrobloga

Serio?
AYYMD pokazało chip zamiast zaprezentować całą nową linię kart graficznych z datą premiery na Q1 które mogłoby konkurować z (przepłacanymi) dominującymi obecnie rynek kart średniej i wyższej półki Nvidią? Jprdl Ayyyy...


#amd #amdcwel #amdslowpoke #amdinternetexplorer #ayyy #pcmasterrace #ces2017 #ces
A.....h - Serio?
AYYMD pokazało chip zamiast zaprezentować całą nową linię kart graf...

źródło: comment_1WUJhH2nNQel3keHEIpE5TAzO5pBfPoF.jpg

Pobierz
  • 15
@Terem: @AmonGoeth: przecież obecnei rx 480 i gtx 1060 w dx11 są na równi, w dx12 rx 480 wydajniejszy także nie wiem po co ta dyskusja, wystarczy testy przejrzeć, no i nie zapominajmy o finewine technology :P po pół roku wydajnośc wzrosła o 5-8% względem gtx 1060 dzięki czemu są na równi czy tam 1-2% traci, za rok będzie to kolejne 10% za 2 lata kolejne kilka % itd
@Terem: przecież temperatury obie karty mają podobne tj gtx 1060 i rx 480 xD to jest jakaś tragedia że ~65 stopni u nvidii jest chłodniejsze niż ~65 stopni u amd wg fanboyów nvidii, chyba że ktoś ma podniete jak ma 3 stopnie mniej na karcie xD
@AmonGoeth: zresztą równie dobrze też mogę znaleźć takiego #!$%@? gtx 1060, np asusa turbo i mówić że wysokie temperatury xD dałem wyżej GTR, takze da się zrobić normalnę kartę z normalnymi temperaturami i kultruą pracy w rozsądnej cenie w dodatku