Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Jestem z dziewczyna półtora roku a od niecałego roku mieszkamy razem, ona pracuje w sumie cały miesiąc na rachunki, nigdy nie ma pieniędzy no i wiadomo chciałaby mieć więcej dla siebie a nie ma prawie nic, widzę, ze już ma dość bo czasami nawet na rachunki jej brakuje. Ja zarabiam więcej, płacimy wszystko na pół ale oczywiście ja wydaje o wiele więcej na jedzenie, wyjścia gdziekolwiek etc. Dzisiaj zaproponowała mi żebyśmy sie przenieśli do jej matki i płacili prawie nic. Zagranica here. Miesięcznie płacimy z wszystkim +\- 1200£ to po jakieś 600£ na głowę. U jej mamy mieszkalibysmy w dwójkę za nie więcej jak 500£ miesięcznie. Jej mama mieszka tylko z synem i córka która za niedługo wyprowadza sie na swoje, duży dom z ogrodem, miejsca dla nas 4 byłoby mnóstwo. Wiem, ze jej by to pomogło strasznie no i ja bym odłożył więcej tylko niepewny jestem czy dobrze będę sie czuł mieszkając z jej mama. Dodam, ze lubimy sie wzajemnie i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów między sobą. Co robić? Wprowadzić sie do jej mamy czy wynająć sobie gdzieś pokój za 400£ i wpadać do niej i tak praktycznie dziennie? #kiciochpyta #pytanie #zwiazki
  • 9
@jutlandczyk jeśli dogadujesz się z jej mama to czemu by się nie wprowadzić. O ile ona nie ma nic przeciwko. Wiadomo wszystkie remonty i takie duperele trzeba będzie uzgadniac z jej mama