Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój kumpel swego czasu był z takim #rozowypasek, nie zdążyłem jej poznać osobiście, ale chwalił się, że swego czasu mocno boltzował ją i uprawiali #seksy na #showup. Był to swego czasu pomysł na dorabianie pieniędzy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z jego opowieści byli na tyle znani i rozpoznawalni na ulicy, że podchodzili do nich ludzie i zagadywali jak ze super aktorami.
Podobno z ich historii poznania i życia miał być nakręcony jakiś film.
Mi sie to w głowie nie mieści, ale jestem se mirek piwniczak. Dlatego nie spytam kumpla o to wprost, ale jak myślicie - dałoby rade odnaleźć coś z jakiegoś archiwum? Jest coś takiego?
W rzeczywistości mieli na imię Emil i Kate (może Katarzyna).

Swoją drogą powiem Wam, że kumpel chwalił takie rozwiązanie - łączył przyjemne z pożytecznym - "ja se bzykam i mi za to płacą" ( ͡ ͜ʖ ͡)

I na koniec mała ankieta ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq

Jestem:

  • Różowym - jest to fajny pomysł 8.8% (10)
  • Różowym - jest to obleśne 19.5% (22)
  • Niebieskim - jest to fajny pomysł 17.7% (20)
  • Niebieskim - jest to obleśne 54.0% (61)

Oddanych głosów: 113

  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Heh, pochodzę z małej wioski na Podkarpaciu i zawszę jak odwiedzam rodziców, to mimowolnie dostaję relację z takich wioskowych afer/ciekawostek. Jedną z nich była właśnie taka, że jakieś młode małżeństwo dorabiało sobie w podobny sposób, oczywiście pod fałszywymi danymi, ale jakiś stulej wypatrzył i poszło w świat (znaczy w wieś). Afera była co niemiara, ale nie wiem nawet o którą laskę chodziło ( ͡° ʖ̯ ͡°)