Wpis z mikrobloga

@berials: a co to za różnica między jednym, a kilkoma przekleństwami?
Jak ci ktoś ukradnie 100zł, albo 1000zł to cały czas jest to kradzież.
@Aarne: Co w tym stylu jest złego?
Jak ochlapie cię przejeżdżający pojazd to się uśmiechasz, czy przeklinasz?
@Duze_piwo: A on dobrze napisał jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle, że zwykły szary nonejm się nie przebije i nie wygra z całą rzeszą pr-owców, którzy mają do dyspozycji duże pieniądze za które kupią sobie "boty" do pisania pochlebnych komentarzy i tworzenia pozytywnego wizerunku.
Prosiłbym, aby się Zdanowska odnosiła merytorycznie do zarzutów zwyczajnych ludzi, a nie ignorowała lub dyskusje z braku argumentów, bo tak jest wygodniej i
Mniej więcej taka jak pomiędzy tym jak ktoś Ci przypadkiem stanie na nodze w autobusie a tubą w ryj od dresa Seby


@Patermantis: To tak, jakby porównać cię do idioty, nie potrafiącego czytać ze zrozumieniem. Nie wiem, czy jest sens wklejać ponownie wypowiedź, bo "idiota" i tak jej nie zrozumie i z klapkami na oczach będzie parł do przodu, niemniej zaryzykuję:

Jak wy w tej #lodz zyjecie? Kilka godzin na dworze,
no i słusznie, nie ma z kim i z czym dyskutować. Palenie śmieciami to problem w całej Polsce, a ten się łódzkiego dworca #!$%@?ł.


@Duze_piwo: No tak, zastaw się, a postaw się . Dla mnie i przypuszczam dla wielu osób nadrzędną wartością jest zdrowie w zestawieniu do estetyki obiektów publicznych.
Przebywał w Łodzi, to i przyczepił się smrodu tam panującego. Ktoś inny przebywa w Krakowie, to i może się przyczepić do
@Patermantis: Serio, zdefiniuj, bo wydaje mi się, że operujemy zupełnie innymi pojęciami i chciałbym rozwiać powstałe wątpliwości.
No, chyba, że ze zdefiniowaniem tak podstawowych pojęć masz problem. Wtedy nie trzeba będzie definiować pojęcia "idioty", bo sprawa będzie już całkowicie jasna.
@KsiegaRekordowSzutki: jak było kilka miliardów do #!$%@? i #!$%@? i przy okazji wybudowania czegoś to spoko... można się tym pochwalić...

a jakie miliardy są na pilnowaniu ludzi, aby śmieciami nie palili? chyba tylko z łapówek więc nie wchodzi w dyskusję bo jak zwykle nie ma niczego ciekawego do powiedzenia

mam nadzieję, że wyjaśniłem