Wpis z mikrobloga

W co się ostatnio gra Miraski po multi ?
Obojętnie czy mmo,fps czy jakaś gra typu kup i graj.
Gdzie jest sporo osób i się znajdzie ludzi do gry a jednocześnie można grać i grać przez długi czas.
Właśnie tak sobie siedzę i uznałem że nie mam w co grać a ostatnio już nie miałem czegoś takiego kilka lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry
  • 15
@Nonejm:
lol już przegrany i się znudził.
Do cs i hs czasem wracam. WoW czasy gimbazy to nie chcę tego psuć :)
A OV miałem kupować po darmowym weekendzie ale uznałem że jednak się wstrzymam.
Kurrrrrka wodna, nie ma dla mnie gry. Coś strasznego.
@Walther00: Po tym jak kumpel z pracy katował mnie przez pół roku, dzień w dzień o to abym z nim grał to zbastowałem. Ale sentyment został z dawnych lat.

@GeneraleHans: Jest to jakiś plan, dzięki.

@neo_vir: RSS to chyba zwycięzca, Oglądam gameplaye i cholera. TO jest dobre.

@coolface: Dota jak z lolem, przejadło się. Do Rusta potraciłem ekipę i aktualnie się kurzy w bibliotece steam.
Warframe sporo katowałem
@Kecq: Rocketa kupiłem kiedyś na allegro i po jakiś 2 tygodniach usunęli mi grę z biblioteki. Podobno sprzedawca ich jakoś nie opłacił XD. 4 dychy w dupe ale jest nauczka, nigdy więcej gier z allegro.
@Kecq: Zgłosiłem ale coś tam wreszcie z tego wyszło że nic nie mogli zrobić.
Pamiętam że z tydzień czasu ich katowałem ale kasy jak nie było tak nie ma.
Kupowane karta ale nie wiedziałem o tym chargeback a teraz to pewnie i tak za późno.
@Spermion: wiec tak... ja uwielbiam te gre, ale nie jest ona bez wad. Zdarzaja sie lagi i skopane hitboxy co mocno #!$%@?. Wazne: trzeba miec z kim grac, bo granie solo z randomami potrafi #!$%@?. Nie mniej - ta gra kupuje mnie tym, ze nad skillem jest spryt i taktyka.

Odnosnie zakupu: bierz podstawke narazie. SP daje Ci dostep do operatorow z dlc bez zbierania na nich wewnetrznej waluty gry (za