Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie to cieszy że się rozrastają. Startowali od promowania treca a dziś mają własną marke.
@NiebotycznyWojciech: Na treningu przy dużej pompie jak kamera jest blisko może i wyglądają dobrze. Na żywo byście się zdziwili. Wiele osób podchodziło do owcy po zawodach twierdząc że na filmach wygląda na wiele większego i mówili im wprost że są mali ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak wygląda Saker w normalny dzień.
Cutler777 - Bardzo mnie to cieszy że się rozrastają. Startowali od promowania treca a...

źródło: comment_KZoXp3uFYMpsEEHi8ECDApwqfGtvWrin.jpg

Pobierz
@Cutler777: mój kumpel ma zdjęcie z owcą i wygląda na większego od niego xD

jestem świadom, że na treningu to każy zajebiście wygląda, dla mnie sztuką jest wyglądać tak bez pompy na co dzień - ale naturalnie to wręcz nieosiaglne.
@Cutler777: co on tak posiwiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chodziło mi o wyglądanie fajnie bez pompy na codzień, zaraz po wstaniu - każdy wtedy jest flak, bo mięśnie nie są używane :D także przed dyskoetką szybko bic+tric+klata, ciasne polo i każda dupa Twoja XD
@NiebotycznyWojciech: Mięsień wygląda dobrze wtedy kiedy masz niską tkanke tłuszczową, nie musisz mieć mega dużych łap wystarczy że są dobrze docięte wtedy efekt jest potęgowany w dodatku cała sylwetka musi wyglądać proporcjonalnie ( łapa do klaty, klata do talii, nogi do górnych partii )
Osoby z szeroką talią nigdy nie będą wyglądać tak dobrze jak osoby z talią wąską, nawet mając większą klatkę, łapy lub nogi to całość nie da takiego