Wpis z mikrobloga

@walezbani: internet czy stacjonarnie?

@bluehead: gwarancja tak, jeśli o to chodzi to się nie pieprzą, dbają o klienta o czym przekonałem się po zakupie roweru który okazał się mieć małą wadę, oddali kasę i jeszcze zrobili super promocję na ramę. Serwis? Nie, trzymam się z dala, po tym jak dokręcili mi tak przerzutkę przednią do ramy karbonowej, że jej obwód zmniejszył się o kilka milimetrów. Zrehabilitowali się oddając mi 10%
@walezbani: Kupiłem w Polsce dwa Romety - Waganta i Gazelę 2.0. Tutaj nic sensownego nie wpadło mi w oko :) Jak chcesz dam ci namiary na sklep. Wysyłka dwóch to był koszt około 250 zł, więc jeden to pewnie z połowa tej sumy.
@walezbani też szukam, jak coś wynajdziesz sensownego to daj znać. Myślałem nad trekingiem, trasy dzienne 5-20km i dlatego na #!$%@? się kupi w dobrej cenie (licytacja), ale nowe to nowe, większość sklepów oferuje serwis i to jest dobre wiadomo
@Rezonator: zaczynam się zastanawiać czy w Polsce nie kupić, bo tu są bardzo drogie, już corse mam w tej cenie co te rowery! porównując ten rower MTB GXH 381M wychodzi 2 razy drożej za granicą, dziwne.