Wpis z mikrobloga

@Ziombello: no. czasami jak sobie pomyśle ze kiedyś musiałem robić jakieś gówno porkoju liczenia ciągów, szukania #!$%@? delty, ogarniania mitozo-mejozy i liczenia najwyższego punktu słońca w roku, czy tam kąta padania promieni słonecznych w jakimś dniu, albo inne działania molowe, to mi sie chce tylko śmiać, na #!$%@? mi była ta gównowiedza, skoro ostatnio skorzystałem z tego na sprawdzianie zaliczeniowym szybernaście lat temu. xD
@chilling: Nie wiem czy zauważyłeś, że na mirko można co 6 godzin wrzucać te same rzeczy i nadal będą plusowane przez ludzi przeglądających o innej porze. Nie mówiąc już o rzeczach które były 3 miesiące temu...
@jokefake: wybacz, ale podstawy chemii i biologii sa bajecznie proste i w szkole wystarczy praktycznie byc na lekcji, zeby przerobic material na zaliczenie tych przedmiotow XD A kiedy sie ta wiedza przydaje? No na przyklad podczas ogladania reklamy o zakwaszeniu zapali ci sie czerwona lampka i nie #!$%@? pieniedzy w bloto, tak jak ludzie, ktorzy takiej wiedzy nie posiadaja.