Wpis z mikrobloga

@pitrek136: Ale jednak wiesz, trochę smutno na to patrzeć, kolejne pokolenie patologii przez głupotę rodziców. Gdyby miała chociaż troszkę oleju w głowie to by pomyślała, zastanowiła się. Ale nie, ona wie najlepiej. Cóż, szkoda.

@Fizz: Tak, i cieszę się z tego faktu. Siostra wraca na garnuszek mamy, więc mieszkanie tam to byłoby piekło na jawie :P

Zresztą, niedawno mi 20 stuknęła. Ona ma 23 lata, ja 20. Jestem na swoim,
@Shinoa: tragedia, dobrze, że za granicą siedzisz - tam można bez większych problemów godnie żyć a nie jak w kraju nad wisłą :D dobra, na pw się nie da a komentarze nie są od tego. trzymaj się tam, jak dotąd nie zaraziłaś się od tych ameb społeczno-umysłowych patologią przez tyle to już ci nic nie grozi! :D
@Shinoa: Jak będziesz miała kiedyś okazję do spotkania z rodziną, to kup swoim "chrześniakom" fajne, wywalone prezenty - np. zabawki czy coś- one nie są niczemu winne, no chyba że będą chowane na patologię. Dźwięk pekąjącej dupy twojej siostry będzie słyszalny w całym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shinoa: Ogólnie powiem tak. Nie angażuj się w wychowanie, ale zawsze możesz się odciąć od kontaktów z siostrą, w sensie trzymać neutralne stosunki. Natomiast dla dzieci bądź dobrą ciocią. Jednakże nie staraj się zbytnio siostrze nadepnąć na odcisk. Swoją rolę odegrasz za te parę, kilkanaście lat- chociaż obecnie jak dzieci dzięki szkole zaczną być kumate, to będziesz je musiała "resocjalizować" w wychowaniu i wpajać im właściwe wartości ( ͡° ͜