Wpis z mikrobloga

@Stitch: jest, bo to jeden z kilku argumentów. Równie dobrze można napisać "łe, dlaczego nie ma tu większej palety barw i 60 klatek na sekundę" - co to zmienia? Rzecz w tym, że czas się przestawić, ale niektórzy tego nie chcą zrobić, bo "hehehe, pewnie po prostu tamci są gorsi, będę bezpodstawnie złośliwy".
@turbowarzywo: ale ja popieram, ze nalezaloby sie przestawic, ani tego nie neguje, ani nie jestem przeciwko, bo gif to przezytek, co innego chcialem przekazac.

Widzisz moj drogi rozmowco, Ty robisz cos ku temu, dajesz argumenty, namawiasz, tlumaczysz. To jest mega spoko, ale w wiekszosci to sa tylko komentarze "le, bo duzo gif wazy", a nikt ani sie nie wezmie za kompresje, ani nic. Bo narzekac moze kazdy, a zeby cos robic
@turbowarzywo:

Rozumiem, że jeździsz 50-letnim autem, "bo co z tego, że są nowe, bardziej ekonomiczne i mnie awaryjne"?

Tak zawsze wybrał bym Shelby GT500 ponad twojego nowego opla, choć porównanie wybrałeś sobie kompletnie z dupy.

Co do tematu to jak już ci ktoś napisał nowsze formaty są ok, ale w czasach łącz 50Mbit+ i LTE płakanie bo gif ma 16MB jest żałosne, i mozna okreslić jako zwykłe czepialstwo.
Do tego mi
Do tego mi się zwyczajnie nie chce uczyć jak robić pliki webm. Nie mam takiej potrzeby, tylko dlatego bo ktoś chce mieć wiekszą paletę barw, i 60FPS xD. Bicz plis.

"JA LUBIĘ PIEROGI I WSZYSCY MAJĄ JEŚĆ PIEROGI, BO TAK".

Jak ten gif ładuje Ci się 10 sekund to masz łącze ale 2Mbit.

@Floyt: no chyba nie:
16 * 8 / 10 = 12,8 Mbps.

W tym momencie pokazałeś, że #!$%@?