Wpis z mikrobloga

Mirki nasz Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°) - odpowiadając na prośby niektórych Mirków niniejszym zapraszam pod mój nowy autorski tag #dncprodukuje i niniejszym zapraszam do obserwowania, komentowania i sprawdzania tego co wrzucam.

W moim tagu obiecuję regularnie podrzucać rzeczy przy których działam, w których maczam palce (głównie ze sceny #newretrowave - ale miewam też do czynienia ze zgoła inną muzyką, więc pojawią się rzeczy zgoła inne), poopowiadam też trochę (jak będzie zainteresowanie oczywiście - dawajcie znać #produkcjamuzyki ) o samym procesie produkcji, powrzucam trochę tipów i luźnych porad dotyczących masteringu audio, miksu, aranżacji i innych tego typu ( #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ogurat rzeczy.

No to skoro jesteśmy przy sobocie (A ja na moje chore gardło właśnie walę drugi szot zimniuśkiego Jaegera...) i jest tak miło i przyjemnie to powrócimy tym razem do roku 1985 w nieco nowym wydaniu - na siódmy ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°) leci znany już Wam i lubiany Neon Nox (jego najnowszą EPkę - którą oczywiście również masterowałem, wrzucałem tutaj) - tym razem z remixem bardzo znanego hiciora Roberta Parkera - 85 Again przygotowanego na konkurs zorganizowany przez kanał NewRetroWave i Roberta Parkera. Przy tym konkretnym utworze odpowiadałem za miksy wokalne oraz (oczywiście) za mastering!

Konkurs oczywiście zakończył się dla nas pomyślnie - ponieważ remix Neon Noxa został jednym z wyróżnionych (Towarzystwo laureatów generalnie bardzo pierwszorzędne ( ͡° ͜ʖ ͡°) - sprawdźcie!).

Remix zdecydowanie wniósł powiew świeżości i moim zdaniem znakomicie nadaje się właśnie do posłuchania przy takiej throwback-sobocie jaką dziś mamy (na dworze zimno i niefajnie przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)-) - wrzuciłem tutaj też swoje kreatywne pięć groszy (I nieco zmodyfikowałem zamysł Neon Noxa) - jak ktoś odgadnie o co chodzi to dostanie ode mnie pocztówkę autorstwa znakomitej polskiej artystki sceny #vaporwave (I współorganizatorki naszych toruńskich imprez spod znaku #retro) - Kasi Kosmos - razem z personalizowaną wiadomością ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No dobra - na dziś to tyle, odbiór! Sprawdzajcie!

Wszystkie wyróżnione remixy możecie za darmo pobrać na bandcampie NRW - tutaj

#synthpop #produkcjamuzyki #muzyka #muzykaelektroniczna #80s
  • 12