Wpis z mikrobloga

@Syf_jak_na_wykopie: BTW mniejszy organizm ma ogólnie lekką przewagę biologiczną. Na dzisiejszym polu bitwy żołnierz <180 ma korzystniejsze gabaryty niż >190. Na pięści się bić nie będą żeby liczyć zasięg ramion, a wydolność tlenowa, obciążenie mięśni i stawów, obciążenie organów wewnętrznych itd, jest nie do porównania.
  • Odpowiedz
Polak po prawej ma 165cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Diplo: ciekawe jakim cudem ma mieć 165 jak do ŻW przyjmują od 175?

Śmiejecie się z tych Amerykanów, a prawda jest taka, że wysłali do Polski pancernych, a czołgiści do wysokich nie należą. Widocznie ich żandarmi zostali dopasowani wzrostem do wojsk pancernych i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marek-kalka: Akurat w przypadku ŻW/ MP wzrost i postura to ważna kwestia. Żandarmi nie jeżdżą czołgami, nie walczą na froncie, tylko pacyfikują rozrabiających/ pijanych żołnierzy i raczej nie robią tego przy użyciu Abramsa M1a3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widze nowy trend a mianowicie ocenianie kogos po wygladzie czy jest nieudacznikiem czy nie


@BoltoS: ten trend na wykopie niestety nie jest nowy, a wręcz powiedziałbym, że bardzo popularny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Śmiejecie się z tych Amerykanów, a prawda jest taka, że wysłali do Polski pancernych,


@MagnaPomerania: ten ze zdjęcia należy do Military Police Corps czyli naszego odpowiednika Żandarmerii Wojskowej. Nie ma nic wspólnego z pancernymi
  • Odpowiedz
ten ze zdjęcia należy do Military Police Corps czyli naszego odpowiednika Żandarmerii Wojskowej. Nie ma nic wspólnego z pancernymi


@Judasz666: A umiesz zacytować całość, czy #!$%@? się do wyjętych z kontekstu fragmentów? Wiem doskonale co to Military Police, więc nie wmawiaj mi niczego, ok? Typowy Judasz jest typowy. Pogrubiłem ci sens żartu.

Śmiejecie się z tych Amerykanów, a prawda jest taka, że wysłali do Polski pancernych, a czołgiści do wysokich nie
  • Odpowiedz