Wpis z mikrobloga

@crystaldragon: no nie liczy się tak.
15 funtów to jakieś 3 godziny pracy za minimalną (około 5funtów na rękę, chyba że coś się zmieniło to niech mnie poprawi ktoś)
vs
30zł pizza u nas to też 3 godziny pracy za minimalną (około 10zł na rękę)
Wychodzi na to samo a nawet lepiej bo znam pizzerie które za taką jak na zdjęciu pizzę życzą sobie 15-20zł.
@crystaldragon: chciałem poprawić, ale już nie miałem opcji edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To przy okazji chciałbym zaznaczyć, że okulary w takim brytyjskim Vision Express są w Polsce o kilkanaście procent droższe, niż w UK. Tam na te same okulary pracujesz 1-2 godziny, u nas #!$%@? półtora dnia, żeby móc widzieć. Gdzie ja żyję ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kretyn: a dziwisz się? Za 200zł zrobili mi w Polsce zęba prywatnie, gdzie babsko w anglii zawołało mi 800 funtów bo mi już jakieś implanty chciała instalować. Stwierdziła, że tu już nie ma co naprawiać i się nie podejmie ... Nie był to prywatny gabinet tylko na fundusz ichniejszy
@kretyn: co do okularów to one w Polsce nie są droższe. Producent kasuje tyle samo od Polaka, co od UKańczyka. Wyższa jest marża sprzedawcy, No wyższy jest czynsz. Wyższe są podatki i cło. Z tego samego powodu komputery Apple w Polsce kosztują więcej.

A pizza ze zdjęcia to nie byle jaka pizza. To luksusowa gourmet Pizza Hut.