Wpis z mikrobloga

#rower
Kupował ktoś coś (więcej niż jedną dostępną rzecz) ostatnio w #bikestacja? Ile czekaliście na "przetworzenie" zamówienia?
Niby się człowiekowi nie śpieszy, ale tydzień mija i jak się nie wyrobią w deklarowanym (już przedłużonym względem "regulaminowego") czasie, to chyba dla zasady paczki nie odbiorę (e-paczka za pobraniem) i zamówię gdzieś, gdzie się podaje faktyczny stan magazynowy (wszystkie zamówione rzeczy miały status dostępnych).
  • 13
cyklomania


@impa: Lubię narzędzia dobrej jakości, wiem że nie warto na nich oszczędzać, ale nie prowadzę/otwieram profesjonalnego serwisu, żebym był skłonny kupić bacik za 171.50 zł czy "klucz" (nasadkę do klucza) do kaset za 50.80 zł. A ściągacza do korb nawet nie mają.
@AIfa: zgadza się,cyklomania na pewno nie jest najtańszym sklepem ale ja cenie sobie ją za ekspresową wysyłkę towaru,zgodność z tym co zamówiłem oraz tym że wszystkie produkty co wystawiają mają na stanie/magazynie.Przepuszczam że zwroty i wymiany równierz przebiegają bez problemu ale to tylko moje domysły bo jak na razie nie miałem z nimi problemu a kilka tys.zł u nich zostawiłem ;) Poza tym w każdym sklepie jak Ci nie pasuję cena
@impa: Na co dzień problemu nie ma, bo gdy kupuję jedną czy dwie rzeczy, to najtaniej (niekoniecznie z najtańszych) jest zwykle na allegro, ale teraz potrzebowałem podstawowe narzędzia do zimowego serwisu (w sumie 7 przedmiotów) i był problem żeby wszystko kupić w jednym sklepie – wszędzie poza CR (gdzie mniej więcej to samo wychodziło mi 25 zł drożej niż w BS) czegoś brakuje. A to imbusu 8 mm, a to łyżek
@Solitary_Man: @dran2: @impa: @jedzczarnekoty: Przed chwilą dostałem maila, że paczka wysłana. Zatem 5 dni roboczych czekania (13-19, zamówienie złożyłem 12 wieczorem).
Jeśli wszystko się będzie zgadzać, to będę polecać, bo za zaoszczędzone pieniądze względem takiego CR, będę mógł kupić buteleczkę dobrego oleju do łańcucha.
Dalej idzie dość sprawnie:

2017-01-19 16:06 - UP Bolesławiec Śląski 1 - Nadanie

2017-01-19 16:25 - SYSTEM - Wysłanie SMS dla przesyłki

2017-01-19 17:47 - UP Bolesławiec Śląski 1 - Wysłanie z ładunkiem

2017-01-19 19:45 - WER Wrocław - Przyjęcie z ładunkiem

2017-01-20 01:21 - WER Wrocław - Wysłanie z ładunkiem