Wpis z mikrobloga

@bgb1: Trzeba przyznać że Johnny wykonał kawał solidnej roboty, dodatek mógłby być ciekawy i pewnie pojawią się głosy że lepiej by było jakby on wyszedł zamiast 2. Sam tak początkowo miałem w głowie, ale w sumie jak się człowiek zastanowi to szkoda by było jednak fabuły z GII. Zdecydowanie przydałby się reboot serii by poprawić kilka głupotek fabularnych które się pojawiły w sequelach. Ktoś spyta po co reboot, po pierwsze ekipa
@Gelevera: Zupełnie mi nie szkoda, że dodatek został anulowany bo dzięki temu dostaliśmy G2. ALE jest mi szkoda, że te pliki nie wyciekły całkiem publicznie. Alternatywna historia kontynuacji G1 jest sama w sobie cholernie ciekawa i moim zdaniem jak najbardziej do zrealizowania jako np. fanowska modyfikacja.
@bgb1: Sądzę że wkrótce pliki wyciekną i jednak któraś grupa moderska się za to zabierze ale to i tak nawet jakby ktoś ogłosił jutro że zabierają się za to. To zeszło by im min. 3 lata nim by to ukończyli, bo jednak to fanowski projekt i każdy dłubał by przy tym tylko w wolnym czasie.
@Gelevera: Myślę, że powstałoby wiele "wersji" sequela, o różnej jakości. Społeczność moderska Gothica jest wbrew pozorom wciąż bardzo duża, zwłaszcza w Niemczech, Rosji i Polsce.