Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Może innymi kanałami dotarła do Was wiadomość, że po czterech latach przyglądania się targom Pitti Uomo z perspektywy swojego monitora, udało mi się w końcu wyrwać do Florencji, by przekonać się na własnej skórze jak to jest z tym całym placem, murkiem i wybiegiem dla bażantów. Zestaw z pierwszego dnia czeka na Was pod tym linkiem:

http://bit.ly/2k5El84

Kolejne zaś zostaną opublikowane w perspektywie najbliższych dni. Przymierzam się także do zrobienia filmu, w którym zebrałbym doświadczenia wynikłe z mojej wizyty. Sądzicie, że to dobry pomysł? Jestem ciekaw Waszych opinii.

PS: Jeszcze dziś wieczorem na kanale pojawi się nowy film, tym razem opowiemy sobie o temacie wzorów, znajdujących swoje zastowanie nie tylko w męskiej modzie. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #waywt #wiwt
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Może innymi kanałami dotarła...
źródło: comment_EuytRnMDxFmKzNsz5IWMFb9hwlcWaHSK.jpg
  • 148
@UszatyBloger: Wiem, że wielu uważa że ubierać się powinno tak, jak Ty się w tym czujesz, ale tak szczerze to nigdy nie zrozumiem jak można się przebierać wychodząc na ulicę. Nie ubierać, a przebierać, bo dla mnie ten zestaw to przebranie... I nie wciskajcie kitu, że to kanon ubioru męskiego, dżetnelmen etc. Bo krawaty na ulicę, do kawiarni czy kina ubierano ostatni raz w dwudziestoleciu międzywojennym. Więc powtarzam - nie przebierajcie
@UszatyBloger: Musisz też brać pod uwagę, że to jest Mirko i że tutaj większość facetów chodzi do sklepów odzieżowych raz do roku, a klasyczna elegancja i takie pojęcia jak poszetka, knit czy derby mówią im tyle, co nic. Także tutaj musiałbyś wstawić foto z klasycznym gajerem, ew. ze sneakersami i dresikiem i wtedy by było elo xD

PS. Na JohnMalker mają dobre przeceny na knity. Kupowałeś coś od nich? Warto wydać