Wpis z mikrobloga

@plackojad: ciężko powiedzieć, jako film myślę że jakieś 5, ale bardziej patrzyłam na to jako bardziej dziennik, lub reportaż sklaniajacy do chwili refleksji. Ciężko mówić o arcydziele kinematografii w obliczu takiej tragedii i trudnego tematu. Film dość wyważony , wbrew panującej opinii. Nie wyobrażam sobie odnośnie tej katastrofy megaprodukcji rodem z Hollywood na miarę Word Trade Center. Ogólnie uważam że każdy powinien obejrzeć, aby mieć własną opinię
@Axim: Ja chciałem oglądnąć tę szmirę, naprawdę, ale to jest tak złe, że udało mi się wytrwać (z wieloma pauzami) pół godziny. Poprzewijałem do końca i dziękuję, 1,1 to za wysoka ocena. Od studentów jakiejś filmówki więcej bym oczekiwał, a to Krauze robił.
W Bollywoodzie robią dziś lepsze efekty specjalne. Masakra.
@franaa: Ja myślałem, że się przynajmniej pośmieję i faktycznie początkowo się śmiałem, ale z każdą minutą mniej mi było do śmiechu. I teraz rozkmiń, że ludzie wysyłali na to do kina dzieci w dniach nauki, że za bilet trzeba było płacić, choć to oni powinni płacić za to, że się przyszło i wysiedziało do końca. Grube miliony na to poszły, a nie warte to nic.