No niestety ale takimi meczami jak ze Stoke sie wygrywa lige, nie meczami z top6... Gdyby Utd wczoraj wygrali? 3 pkt straty do drugiego miejsca . A gdybyśmy wygrali poprzedni mecz ze Stoke i remisowe z Burnley i West Ham by było 3 pkt straty Ale do 1 miejsca , szkoda na prawdę szkoda że nie wykorzystuje ManUtd takich szans Ale miejmy nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej :)
#united #premierleague

• 8
@kuba1992wwa: masz rację. ale sam przyznaj - ta seria 8 meczów bez przegranej wygląda ładnie na papierze, bo styl jest fatalny. wczoraj bicie głową w mur, tydzień temu z lfc zryw na ostatnie 10 minut, ale też tylko dzidy na fellainiego, wcześniej ledwo wygrany mecz z whu grając przez 75 minut z jednym zawodnikiem więcej; to samo z m'borough.
@Im_from_alaska ale czego Ty kolego wymagasz od stylu, kiedy w wymienionych przez Ciebie meczach obrona rywali była bardzo głęboka i bronili całym zespołem? Zwłaszcza Liverpool. Niewiele okazji do szybkich ataków, a jak już są, to brakuje kropki nad i. Tak się pechowo te mecze z Boro i Stoke ułożyły, że to rywale jakimś cudem wbili pierwsi gola, a potem to już skuteczna obrona wyniku.
@Kometyw: nie powinno się 'tak pechowo układać', że traci się gola z takimi drużynami jak stoke czy m'borough aspirując do grania w LM (i akurat w przypadku m'borough to nie był pech tylko błędy i naprawdę niezła akcja przeciwników).
takimi meczami jak ze Stoke sie wygrywa lige, nie meczami z top6

@kuba1992wwa: Naukowo udowodnione jest, że ten kto wygra z drużynami z miejsc 8-9 co najmniej dwa razy na przestrzeni trzech lat, ma mistrzostwo w kieszeni. Dodatkowo, jeśli te drużyny mają w alfabecie dwie samogłoski to gwarantowany jest też sukces w Lidze Mistrzów.