Wpis z mikrobloga

List #14

Imię:Dawid

Wiek: w styczniu 18

Miejscowość zamieszkania: Lublin

List lub kilka słów o sobie: Jestem nerdem i kształcę się na informatyka. Lubie spędzać czas w domu, jednak nowe doświadczenia nie są dla mnie blokadą ;) Jestem wrażliwym chłopakiem. Nie jestem uzależnionych od najczęstszych rzeczy, czyli hazardu, papierosów i alkoholu. W sumie mój charakter jest bardzo różny, dlatego nie mogę znaleźć dziewczyny, która by wytrzymała długie ciszę i natłok informacji ( takie quasi-border ze mnie ;P)

Jakiego szukasz partnera/partnerki: Przede wszystkim różniąca się od tego społeczeństwa, które woli przesiadywać głównie na Facebooku, Instagramie itp. Uwielbiam dziewczyny, które lubią słuchać i też lubią być słuchane, w zależności od tego jaki mają nastrój. Jeśli uwielbia oglądać filmy, które mają ciekawszą fabułę niż seriale to na pewno się polubimy :)


Jakieś chętne kandydatki? ( ?° ?? ?°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #lublin
Pobierz
źródło: comment_kN4NaT4esLh5Jr26tCXQpIkRwKRqaivw.jpg
  • 11
@alicemeow: wile osób wrzuca seriale do jednego wora. Wiesz tak samo można powiedzieć że Sherlock jest odcinkowym filmem, jednocześnie świetnym serialem. Autor prawdopodobnie nigdy nie trafił na serial, który mu bardzo przypadł do gustu i tyle. Niby niemiło ale mam nadzieję że ogląda przynajmniej dobre filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)