Wpis z mikrobloga

Od trzech miesięcy gram w Mass Effect Trilogy, obecnie mam za sobą jakieś 8h trójki. Wygląda na to, że sporo historii mi umyka przez brak DLC w 2 i 3. Problem jest taki, że komplet fabularnych DLC do ME3 to jakieś 50 dolanów na Origin. Da się to jakoś zrobić taniej? Mają na to promocje?


#masseffect #origin
  • 14
@tmsz - Sam mam trylogię na Originie, ale gram w wersję z zatoki - gry bez DLC wydają się być strasznie pocięte (zwłaszcza dwójka), a część dodatków wygląda jakby była chamsko wycięta z podstawki (np. Lewiatan i Javik, które sporo wnoszą do lore). Przeżyłbym to jeszcze, gdyby nie absurdalne ceny i te głupie punkty BioWare, bo komplet DLC kosztuje na Originie ponad 200 zł
:/
Zresztą BioWare mówiło kiedyś o remasterze na
@pinga-pinga: No to może jak już wyjdzie ta definitive legendary ultimate edition, to nawet sobie konsolę kupię. Mimo wszystko ME2 dało mi dużo frajdy, podobnie ME3 teraz.
@tmsz Z tego co ja sie kiedys orientowalem to jedynym sposobem żeby miec wszystkie dodatki oryginalne, to instalacja podstawki jako ANG i region tak samo na UK, część dodatkow nie było wydanych na Polske wgl, korsarze oczywiscie rozwiązali problem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@tmsz:
odinstaluj aktualną wersję z origina jak i origina
pobierz repack z torretów ze wszystkimi DLC
zainstaluj i ciesz się z kompletnej gry nie wydając ani grosza na wycięte materiały