Wpis z mikrobloga

@mpiach1 jeżeli lubisz Fiata to proponuję model Croma brat ma i sobie chwali.
Ja osobiście jeździłem oplami, Volvo, psa, vag, obecnie posiadam dwie Toyoty i to jest chyba marka przy której zostanę na dłużej. Do ceny 25 tysięcy dostaniesz ładna toyote avensis
@pompel dobrze zeby auto mialo czujniki parkowania bo zonie sie przydadzą jak bedzie jezdzic, a peugoty albo jakies renualt? Te auta sa dobrze wyposażone i nie sa stare w tej cenie
@mpiach1 jezeli potrzebny ci duzy bagaj to kombi. kufer robi robote, sedan jest szpetny wiec jak juz to liftback. za 25k znajdziesz stosunkowo mloda i z dobrym wyposazeniem. byly z czujkami z tylu jak i tyl + przod. Ewentualnie avensis w benzynie, peugeot 307 z 2.0hdi, bardzo dobry motor. troche malo wytycznych podales czego bys wymagal od auta.
@mickovsky moje wytyczne. Auto max 9 lat ale najlepiej mlodsze Spalanie do 8l max, boje sie troche diesel bo drogie naprawy. Najwaznijsze zebym zapakowal wuzek bez problemu i odjechal. A juz jaka marka obojetne. Fajne byloby gdyby posadalo bluetoth czujniki, komp pokladowy i moze nawigacje I gdzie szukac zeby kupic i nie wpakowac sie na mine. Oddajecie auta przed zakupem do sprawdzenia w jakims aso?
@mpiach1: my po urodzeniu corki zmienilismy fiata 500 na toyote rav4 II gen. to nie jest jakis wielkie auto ale ma pare dobrych cech dla rodzicow:
- przesuwana tylna kanapa, - wysoki bagaznik dzieki czemu wkladasz wozek bez skladania, - jest troche wyzsza od osobowek wiec wkladanie dziecka z przenoska/do fotelika jest duzo wygodniejsze, - krawezniki/snieg niestraszne, - jest bezawaryjna a ma 11 czy 12 lat i za 25 koła spokojnie