Wpis z mikrobloga

Hejo Mirki!
Mam pytanie o #narty i inne #zimoweigrzyska.
Nigdy nie byłam, ale wiem, że mój niebieski pasek uwielbia. Powoli kończy mu się bardzo stresujący czas w życiu więc chciałabym go zabrać na jakiś stok. No i tu jest problem: nie mam pojęcia co i jak. Najlepiej weekend. Mieszkamy na Śląsku, więc jakieś okolice może? Nie wiem gdzie jest fajnie, nie wiem jaka cena za stok to cena wygórowana i nie wiem gdzie jak najmniej będę mu przeszkadzać swoją nieznajomością niczego z nartami związanego (ale chciałabym się tego nauczyć). Ma ktoś jakieś rady? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta
  • 5
@poucette: Nie możesz niebieskiego zapytać gdzie najbardziej lubi i tam z nim pojechać? Jak chcesz się uczyć to szkółki i wypożyczalnie są praktycznie na każdym stoku. Dopytaj tylko czy jest tam stok dla początkujących.
@poucette: Czorsztyn Ski w Kluszkowcach to cała stacja dla początkujących z możliwościami jazdy dla bardziej zaawansowanych również. Ja się nie nudziłem a znajomi się uczyli i jednocześnie można być blisko siebie (tj. instruktor Ciebie uczy a Twój chłop jeździ). Ale to na 2 dni max.
Szczyrk (SON) jest fajny ale jak się umie już jeździć moim zdaniem (bo są orczyki a odcinki niebieskich tras dobre do nauki są porozrzucane).