Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #rozowepaski #zwiazki

Mirki, dziewczyna nie lubi seksu oralnego, rozmawiam z nią o tym otwarcie że czasem potrzebuje.
Ona stwierdza że jak poproszę to zrobi... Ale prawda jest taka że albo się wykręca w trakcie albo weźmie na 10s i jest zadowolona
Od 2 mcy się nie mogłem doprosić, długo mi obiecywała i zwodziła a jak doszło do czegoś to właśnie w ogóle się nie starała mimo iż wiedziała że tego potrzebuję (przez nie starała rozumiem właśnie te 10s a później #69 zainicjowane z mojej strony podczas którego ona była bierna - przerwałem akcje)

Nie wiem, może wymagam za dużo, ale bardzo negatywnie odbieram takie wodzenie za nos i później olewanie sprawy....

Co sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
  • Odpowiedz
OdległaFranca: No nie zmuszaj jej jak nie chce. Możecie pogadać na ten temat, ale jak nie będzie chciała to i tak ci nie zrobi albo zrobi tak jak mówisz na 10 sekund xD Umyj fifloka.

Poza tym nie wiem dlaczego niektórym się wydaje, że to taka wielka przyjemność dla dziewczyny xD

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Dowiedz się co jej najbardziej przeszkadza i co powoduje że nie ma ochoty. Być może wtedy łatwiej będzie znaleźć wam wspólnie metodę na przeciwdziałanie w tej sytuacji. Może nie zdajesz sobie sprawy a twoja faja jej brzydko pachnie/smakuje? Są żele intymne o różnych smakach to może pomóc. Przycinaj też kudły, mogą jej przeszkadzać. Przede wszystkim zwyczajnie zapytaj gdzie leży problem.
  • Odpowiedz
Co sądzicie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Sądzę, że nie umiecie ze sobą rozmawiać. Ty naciskasz bo "potrzebujesz", a ona unika bo Ty naciskasz, a możliwe, że ona po prostu nie lubi tego typu pieszczot. Możliwe, że kiedyś ktoś nie dbał o higienę i się zraziła, powodów jest wiele. Póki co jedyne co się mocno rzuca w oczy to to, że Ty wręcz wymagasz, a im bardziej wymagasz tym bardziej ona się zamyka i nawet
  • Odpowiedz