Wpis z mikrobloga

Hej, mam ofertę #prepaid od #tmobile - starą taryfę tak tak hot. Na koncie 30zł ważne do 31.01 (a także bonusowe złotówki w ilości 25). Mam ponad 2 tysiące minut do sieci i na stacjonarne (bonus za odbierane połączenia). Zastanawiam się czy jest jakaś opcja żeby przedłużyć konto najmniejszym kosztem? Jak zmienię taryfę na frii, to przepadnie mi bonus - nie ma nic lepszego niż ten "max 1zł dziennie"?

  • 12
@wysuszony: w taryfie frii też masz już konto ważne rok, ale nie ma bonusa, więc te 2000 minut przepadnie. Cebula w mojej sytuacji polegała na tym, że zamiast doładowań po 25/50/100zł wysyłało się 1 smsa za 5zł - usługa nazywała się "rok ważności konta po każdej rozmowie" czy jakoś tak i potem zamiast za nią płacić, wyłączałem po miesiącu a konto było ważne rok od ostatnio przeprowadzonej rozmowy.
@htsz: w spojlerze pisałeś też że rozglądasz się za najlepszą ofertą z internetem (którą zdecydowanie nie jest nju) to Ci podrzuciłem link. Co zrobić z 30zł w T-Mobile nie wiem bo to definitywnie najgorsza sieć obecnie pod względem oferty na kartę i pewnie nie tylko na kartę.
@wysuszony: ale przecież nie prosiłem o ofertę innej sieci, nawet napisałem "do tego czasu chciałem jakoś wykorzystać to co mam na koncie" ;-) Poza tym oferty inne niż nju mają podstawowy minus, płacisz z góry a czy wykorzystasz, to nikogo nie interesuje. Jeżeli dobrze zrozumiałem nju, to tam kasy ubywa w trakcie używania, ale nie więcej niż XX, więc to moim zdaniem lepszy deal, nie potrzebuję aż 25gb, 13 też wystarczy
@htsz: w taryfie HOT włączasz rok waznosci i zaraz wyłączasz. Koszt 5zł a waznosc zostaje. Na frii nie zmieniaj bo tam drozej rok waznosci. I przemysl powaznie zmiane sieci bo t-mobile to nie jest siec dla malo dzwoniących
@prawdziwek: przecież napisałem jak z tego korzystałem, zatem wiem, że tak się robiło, ale problem polega na tym, że nie mogłem znaleźć aktualnego info o tej ofercie. Wyglądało jakby się z niej wycofali. Z uwagi na to zdecydowałem się jednak na zmianę do tego frii żeby wykorzystać to co mam na koncie bez kolejnych doładowań a w międzyczasie szukam sobie innej oferty (o czym też pisałem).
@prawdziwek: ale działa, bo sprawdzałeś? Plik pdf widziałem, to oferta z 2013 roku. Na stronie telepolis jest info z sierpnia 2016, że z oferty się wycofano, podobne info było na fb heyah.
@htsz: w grudniu się na nowo dało aktywować rok waznosci, regulaminy nie mają dat końcowych wiec pewnie dziala, wystarczy sprawdzic., kasy nie wezmie przeciez jesli nie zadziala