Wpis z mikrobloga

@rogal7: z tyłu tego biurowca przy Lea normalnie możesz postawić sobie samochód na jakimś wolnym miejscu, jak się postarasz to znajdziesz, nie wiem czy jest tam jakiś prywatny na abonament blisko..
@rogal7: z tyłu tego biurowca przy Lea normalnie możesz postawić sobie samochód na jakimś wolnym miejscu


@bartez_94: fajny dowcip :) Przecież tam nie istnieje coś takiego jak wolne miejsca parkingowe - każdy wolny centymetr zawalony samochodami korpogryzoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po okolicy kręcą się lokalni mieszkańcy patrzący z nienawiścią na każde auto próbujące zaparkować :) Szczerze współczuję pracownikom tych korpo i mieszkańcom...
@enron: Troche #!$%@?, ze jak juz buduja biurowce to nie ma zadnych miejsc parkingowych...


@rogal7: kiedyś byłem tego samego zdania. Ale... skoro firmie wynajmującej biurowiec nie przeszkadza że dla 500 pracowników jest 5 miejsc parkingowych to najwyraźniej jest tak jak ma być. Przez chwilę niektórzy nowi pracownicy będą się starali jakoś wysępić jakieś miejsce do parkowania, ale w końcu zrozumieją że to nie ma sensu i zamiast marnować czas na
@rogal7: nie twierdzę że krakowskie MPK jest świetne. Ba, uważam że jest bardzo średnie - niepunktualne i w 90% przypadków zdecydowanie gorsze od prywatnego samochodu (a powinno być na odwrót). Stwierdzam tylko fakt - dojazd autem w takie okolice to nonsens. Nawet jeśli obok jest jakiś hipermarket to szybko się uczy i zaczyna ostro limitować parkowanie - i słusznie, szlag mnie trafia czasami gdy chcę zaparkować pod Geantem i ni huhu
@rogal7: pewnie też kiepsko wyjdzie, bo nie bardzo przychodzi mi do głowy jakiś sensowny parking w okolicy. Chyba że coś w CH Bronowice - ale nie wiem czy stamtąd jest jakiś sensowny autobus który by jechał od Olkusza (bo jadące Opolską gniją w korku na skręcie w lewo na ROK)