Wpis z mikrobloga

@test_user: chyba tak, na pewno nie byłem świadomy reviewów ani trochę (sprawdzanie dokumentacji), reszta wydaje mi się mocno zbędna. No ale fejm jest na linkedinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaily: Czasu mi szkoda, nie pieniędzy. Mam lepsze rzeczy na które mogę poświęcić czas niż czytanie syllabusa.

@rskk: Ja się nie spotkałem, ale ja unikam korpo. Jakby mi moja firma powiedziała, że mam zadbać o papierek A, B lub C bo takie wprowadzili wymogi to bym tego samego dnia wypowiedzenie składał.
nigdy nie aplikowałeś do firmy w które było "istqb mile widziane"?


@Rabusek: ja byłem na rozmowach, gdzie istqb było mile widziane. Byłem nawet na takiej, gdzie było wymagane. Nawet od razu powiedziałem o tym.
Nawet rekruterka miała to głęboko gdzieś i wzruszyła ramionami ;]
@Rabusek: Już się połapałem :)

Ja w pierwszej pracy mniej niż 2 lata byłem i kilka rozmów o pracę przy zmianie miałem. Również te, gdzie ISTQB był mile widziany/wymagany i wszyscy mieli to w dupie. Więc nie wiem skąd az 6 lat :)
Ale jak pisałem wcześniej - nie aplikowałem nigdy do większego korpo (SII oraz Allegro było wyjątkiem) oraz w pierwszej pracy naprawdę bardzo dużo się nauczyłem.