Wpis z mikrobloga

Witamy, serwery pod jutrzejszy wyścig testowy ruszyły ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pamiętajcie aby przed wyścigiem pobrać najnowszy starter pack z naszej strony acleague.pl

Pamiętajcie o OBOWIĄZKOWYCH APLIKACJACH
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Start treningu 40min godz. 19.30
Start kwalifikacji 50min godz. 20.10
Start wyścigu 8 okrążeń godz. 21.00

Temperatura powietrza 26
Temperatura toru 31
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OTO listy startowe:
PRO:

#acleague #assettocorsa #simracing
Pobierz ACLeague - Witamy, serwery pod jutrzejszy wyścig testowy ruszyły (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Pami...
źródło: comment_YJGAd2DTbA6P9pKKfqsoLwcjnVQjx6H9.jpg
  • 28
@ManTaQue: Z całym szacunkiem, ale nie każdy siedzi na wykopie 24h a tabelka, z tego co widzę, nie została rozesłana ze zbyt dużym wyprzedzeniem. Przynajmniej kilka osób z listy nie deklarowały swojej obecności, a mimo wszystko się na niej znalazły.

Już nie wspomnę o tym, że skoro masochistycznie katowałem się robiąc w sumie 38 okrążeń, z czego tylko 9 nie było chorą rozbiegówką, to chyba nie po to, żeby nie jechać.
@samFTW: Ja nie mam do Ciebie pretensji. Moim zdaniem też słabo to ogarnęli, bo powinno to być z wyprzedzeniem, albo chociaż informacja, że potwierdzać obecność trzeba od-do a potem bęc. Takie sytuacje jak piszesz nie powinny mieć miejsca i tyle.
@ManTaQue: @damian_co_dalej: @thesznikers: Sprawdziłem regulamin, w którym faktycznie figuruje odpowiedni zapis:

3.4. Przed każdym wyścigiem wymagane jest potwierdzenie startu w wyścigu w arkuszu kalkulacyjnym przesłanym każdemu użytkownikowi przez organizatora. Potwierdzenia należy dokonać do końca prekwalifikacji.

3.5. Kierowca, który nie potwierdził swojej obecności w wymaganym czasie nie będzie dopuszczony do startu w wyścigu.


Także jeśli zapadnie taka decyzja i nie będzie możliwości wskoczenia na miejsce osoby, która się nie pojawi,