Wpis z mikrobloga

Zdałeś prawko? Jesteś świeżym kierowcą? Koniecznie musisz się tym pochwalić znajomym na fejbuku. Najlepiej zrób zdjęcie kartki z napisem ZDANE i udostepnij je na swoją tablice. Bo jakby #!$%@? umiejętność prowadzenia samochodu nie była normalną ludzką czynnością. Równie dobrze moge zrobić zdjęcie butów z podpisem "umiem chodzić" i wstawić na fejsa albo nasrać do klopa i podpisać PATRZCIE NASRAŁEM!!!
#gownowpis #przemyslenia #pluciejadem #dupa
  • 49
@zirytowana_plaszczka: pewnie tak, ale problemem jest też fakt zarabiania przez WORD-y na opłatach za egzaminy. Po prostu w ich interesie jest uwalanie kandydatów bo na tym zarabiają, do tego dochodzą koszty OC, paliwa i faktycznie siłą rzeczy samochód staje się dobrem luksusowym jak za komuny. Prawo jazdy i samochód powinny być dostępne dla wszystkich z naprawdę niewielkimi wyjątkami (jazda po pijaku np.) bo w dzisiejszych czasach jest to po prostu rzecz
@piekny_pan: I są dostępne, po prostu nie każdy posiada predyspozycje do kierowania pojazdem. Szczególnie jeśli zdaje po x razy albo uwala na placu. Owszem są egzaminatorzy którzy szukają sposobu aby człowieka udupić ale bez przesady. Zgadzam się z tym że WORDY stały się niejako maszynką do zarabiania pieniędzy.
@StachuChmura: nie denerwuj się, nie jesteś jedynym, który nie zdał. może uda Ci się następnym razem
@zirytowana_plaszczka: W liceum moi koledzy po prostu szaleli w szkole, że "ooo już miałem jazdy, o a ja robiłem to, chodź seba zwalimy sobie wzajemnie ucząc się teorii". W tym samym czasie rodzice wpadli na pomysł żebym poszedł na prawko. nie chciałem, męczyłem się, zdałem dopiero za drugim razem. Ale mieli rację i w
@Pafnucek: Jeśli za drugim to spoko, mówiłem o tych zdających wielokrotnie :) U mnie był spokój, raczej nikt się nie emocjonował :D Zgadzam się, końcówka szkoły średniej to najlepszy okres. Potem może być z różnych względów ciężej :)