Wpis z mikrobloga

Zdałeś prawko? Jesteś świeżym kierowcą? Koniecznie musisz się tym pochwalić znajomym na fejbuku. Najlepiej zrób zdjęcie kartki z napisem ZDANE i udostepnij je na swoją tablice. Bo jakby #!$%@? umiejętność prowadzenia samochodu nie była normalną ludzką czynnością. Równie dobrze moge zrobić zdjęcie butów z podpisem "umiem chodzić" i wstawić na fejsa albo nasrać do klopa i podpisać PATRZCIE NASRAŁEM!!!
#gownowpis #przemyslenia #pluciejadem #dupa
  • 49
  • Odpowiedz
@StachuChmura: Hm, może dlatego, że większość ludzi dzieli się na Fejsie swoim życiem i udostępnia rzeczy z nim związane... Niektórzy wrzucają co mieli na obiad, czy, że byli w kinie. Prawie każdy je obiad, czy chodzi do kina, a to Ci nie przeszkadza?

Dla mnie prawko było też ważne i cieszyłem się jak głupi ;)
  • Odpowiedz
chciałem jeszcze zaznaczyć, że według mnie auta na egzaminie są typowo skonstruowane, zeby #!$%@?ć. miałem sprzęgło tak krótkie, że na wszystkie ruszania w ciągu 40min egzaminu ruszyłem płynnie może 3-4 razy. jak się nie wbiłem w ten moment, gdzie sprzęgło najlepiej działało to samochód praktycznie GASŁ!!!
to samo z hamulcami, zdałem za drugim bo za pierwszym razem anwet z placu nie wyjechałem, pierwszy łuk - hamulec lekko naciskam, samochód stanał praktycznie w
  • Odpowiedz
@StachuChmura: Portale społecznościowe są do dzielenia się swoim życiem z innymi. Jak Ci się to nie podoba, to po prostu z nich nie korzystaj, bo większość postów ma tam błahe znaczenie. Daj się każdemu cieszyć życiem, dla takiego 18-19 latka prawo jazdy to duże przeżycie, coś na co wielu długo czeka i normalne jest to, że chcą się pochwalić. Wiadomo, że potem, posiadanie prawka jest normą, ale zdanie to zrozumiały powód
  • Odpowiedz
@StachuChmura: umiejętność jeżdżenia to nic nadzwyczajnego ale zdanie tego egzaminu ostatnimi czasy to naprawdę wielki powód do radości. Wychodzisz z tego Wordu w którym wysrałeś tyle hajsu i sraki przed egzaminem i wiesz że już tam nie wrócisz. Cudowne uczucie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@StachuChmura Phh bo ktoś nie może być zadowolony z czegoś co mu się udało zrobić :D owszem, może zrobienie prawka to nie jest rzecz do której trzeba być einsteinem ale jest to jakieś osiągnięcie i myślę że lepiej jak ktoś wstawi zdjęcie że zdał prawo jazdy niż piećsetne zdjęcie Dzesiki i Brajanka :)
  • Odpowiedz
@StachuChmura

Teraz dodali na fejsika coś takiego jak "mój dzień". Często dodaje tam foty z kibla jak sram. Jedyne co robię przed to zmieniam dywaniki pod nogi żeby nie było że biedak jestem.
  • Odpowiedz
nie mogło zabraknąć - masz bul dupy bo sam jeszcze nie masz prawka

ale wy jesteście przewidywalnie nudni i #!$%@? xD

co by nie skrytykować to zaraz że masz bul dupy bo sam tego nie masz

#!$%@? to doszukiwanie się zazdrości w każdym aspekcie życia, to właśnie jest ta #!$%@? Polska, że tak zacytuję Stonogę xD
  • Odpowiedz
#!$%@? jakie hurr durr że ktoś śmie się czymś pochwalić xDD

Ludzie też się chwalą wynikami z egzaminów, adoptowaniem psa czy ugotowaniem obiadu, ja #!$%@?ę wyjmij kij z dupy i dopóki nikogo to nie krzywdzi to #!$%@?ć.
  • Odpowiedz