Wpis z mikrobloga

@krysiek636: Z perspektywy użytkownika androida od wersji 1.8 do 6 powiem tak: Nie warto. Bardzo ubogi market. Brak podstawowych aplikacji. Męczę się z wp10 od listopada i to jest droga przez mękę.
Nie pakuj się w bagno Wp10 jak używałeś wcześniej androida.
@ftswwa @Szyn44 Nigdy nie używalem androida i znam specyfikę windowsa, bo wszystkie dotychczasowe smartfony miałem tylko z windowsem i tutaj jest to raczej kwestia przyzwyczajenia. Obecnie używam Lumii 930 i poza awarią głośnomówiącego, która w tym modelu jest częstym przypadkiem to nie narzekałem. Nie gram w pokemony, nie bawię się snapchatem, więc mniejszą ilość aplikacji jestem w stanie znieść. Po prostu jestem ciekaw opinii.
@krysiek636: Ja używam 830 i poważnie zastanawiam się nad 950, ale wyłącznie ze względu na lepszy ekran niż mam teraz. Córce kupiłem 650 (sama chciała) i ekran w porównaniu do mojego jest super. Obecnie ten system ma wszystko czego potrzebuję (miałem telefony z androidem i mam tablet z androidem).
@krysiek636: Mam L950 od miesiąca i jestem zadowolony. Nie wiem czemu Szyn44 pisze o niestabilnym systemie... mi jeszcze ani razu się nie zwiesił/rebootował/wyrzucił z aplikacji do ekranu startowego (wcześniej ponad rok miałem L735 i doświadczyłem wielu aktualizacji, które naprawdę załatały sporo niedociągnięć). Wg. mnie oficjalna wersja systemu jest już w pełni stabilna.
W10mobile jest dalej rozwijany (szału nie ma ale nie można powiedzieć że jest martwy): w marcu wychodzi aktualizacja RS2