Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100
@Kopamatakawapl

Ja wywalam wszystko w cholerę. Polacy cierpią chyba na jakieś zbieractwo. Mój wujek trzyma w komórce starego triluxa i komputer sprzed 15 lat. O setce innych niepotrzebnych gratów nie wspomnę. Dam sobie rękę uciąć ze nigdy w życiu już tego nie wykorzysta ale leży bo szkoda wyrzucić. Czego szkoda ? Starego śmiecia o wartości kwiatka w doniczce ?
@wujogm: No ale jeden duży karton się zawsze na coś przyda. Ja nienawidzę zbieractwa, ale taki karton jest okej. Bo właśnie na święta sobie wyciąłem ładne pudełko na prezent, nie placąc przy tym 60zł za "profesjonalne" opakowanie.

Moja matka cierpi na zbieractwo podobne do Twojego wujka. xd
po co ludzie trzymają pudełka po tych wszystkich telewiozorach i innych sprzętach


@wujogm: to takie prlowskie 'a moze sie przyda'
U mnie rodzice jak się pozbywali mebli ( mialy tam moze minimalna wartosc symboliczna, bo kupione na moje urodziny itp ale to i tak szmelc xd) to nie wyrzucili ich od razu w #!$%@?, tylko musialy jeszcze polezec z rok gdzieś na dworze przykryte plandeką xD Dopiero jak szlak je tam
@ZiumZium: Taki burdel jak powyżej jest bardzo daleko od podejrzenia stanu bdb. Co innego myślenie o sprzedaniu czegoś w przyszłości i schowaniu pudełek (robię tak z elektroniką i "droższymi" rzeczami które może będę chciała kiedyś odsprzedać, a co innego zbieranie losowych śmieci na kupie randomowo gdzie się i tak niszczą