Wpis z mikrobloga

List #23

Imię: Kamil

Wiek: 25

Kilka słów o sobie: Pracuje jako programista. Small boy here (170 cm). Zainteresowań wiele podstawowe to chyba airsoft, książki (głównie okolice tematyki postapo), militaria, seriale, rękodzieło (lubię się pobawić paracordem w kreatywny sposób), gry komputerowe, esporty, ostatnio troszkę wchodzę w bushcraft. Wszystkie cechy wskazują na introwertyzm. Lubię wyjść na spacer raczej do lasu niż do galerii handlowej. Lubię stanąć w nocy w ciszy, i patrzyć na gwiazdy jak mija czas. Lubię wypić dobre piwo.

Nie lubię osób samolubnych. Nie posiadających pasji ani celu do którego dążą. Nie przepadam też za tańcem i zbiorowymi imprezami.

Jakiej szukasz partnerki: Mającej pasję w życiu. Chcącej wstać rano usiąść na ganku i wypić herbatę, kiedy z pól schodzi mgła. Szukam kobiety która będzie moja gruszką (nie tą z mirko, tą z tekstu Pana Sapkowskiego takie #pdk).


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi przeczytajcie TEN POST
Nowa edycja po opublikowaniu wszystkich listów z tej edycji.

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #warszawa #siedlce
kopek - List #23

 Imię: Kamil
 Wiek: 25
 Kilka słów o sobie: Pracuje jako programis...

źródło: comment_J4XwU2I3RICdgMIzgFLSfStV8B75noMG.jpg

Pobierz
  • 12
Zawsze mnie bawiły te opisy w stylu jw "lubię stanąć nocą w ciszy i patrząc w gwiazdy obserwować jak czas mija xD"

Może dlatego, że nikt tak #!$%@? nie robi, tylko o tym pisze... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shyvana:
@Dezynwoltura: Nonsens. Musicie mieć smutne życie albo po prostu nie potraficie się zachwycić tym co nas otacza.
Nie jestem autorem tego wpisu a sam mam zajawki i