Wpis z mikrobloga

Reklama nowego #macbook #pro pokazuje dobitnie w jaką stronę idzie #apple. Laptop dla profesjonalistów jak sama nazwa wskazuje, w zamyśle poważnych ludzi (programistów, grafików), a 90% reklamy zajmują #!$%@? Emoji, serduszka jak dla nastolatek. Niestety, stało się chyba prawdą to co ludzie mówili już rok temu, że MacBooki stają się komputerami dla hipsterskich nastek do przeglądania fejsbusia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ispot #macos #technologia #heheszki
logixdev - Reklama nowego #macbook #pro pokazuje dobitnie w jaką stronę idzie #apple....

źródło: comment_NHGVqIGNBeAJkkAjthbVvD3OHSPp081m.jpg

Pobierz
  • 14
@logixdev: Najbardziej mnie #!$%@?ł coprocesor, który bazuje na architekturze ARM, co ma odciążać intela z procesów systemowych, czy aplikacji pracujących w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gofr: no, do tego może jeszcze jakiś najtańszy model żeby tylko Mac miał szansę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś jak porównywanie Iphone z budżetowymi Androidami.

Trudno powiedzieć bo nie mamy definicji profesjonalisty - w końcu profesjonalny copywriter to też profesjonalista, prawda?

Mimo wszystko dla branż pokrewnych tym wymienionym widzę jednak pewne braki, tak na szybko:

- stacja dokująca
- możliwośc rozłożenia matrycy o 180 stopni
- prawdziwy
@xetrov: i wszystko to co wymieniłeś świadczy o tym, że Macbooki nie są komputerami "dla profesjonalistów jak sama nazwa wskazuje, w zamyśle poważnych ludzi (programistów, grafików)"? E... ale wymyślasz. Pozdrawiam.
@gofr: no tak, wymyślam bo Ci napisałem czego mi brakuje w codziennej pracy, skoro Mac tego nie oferuje to mi jest niepotrzebne, pewnie.

Z pewnością łatwiej mi podpinać cztery kable (dwa monitory, zasilacz, słuchawki) za każdym razem gdy idę do salki na konferencję niż po prostu wpiąć jednym ruchem laptopa w stację roboczą.