Wpis z mikrobloga

@fixie: To jest dosyć stare zdjęcie, teraz mam inaczej ale uważam, że dobrze mi się siedzi. Możliwe a nawet bardzo prawdopodobne że przydałoby mi się ustawienie na nowo przy kimś kto się zna pod siebie. Ale jakoś strasznie się nie uskarżałem jak do tej pory.
@GodSafeTheQueen: podpowiem, zacznij od ustawienia rzepki względem osi pedałów, pod to ustaw siodełko i następnie kierownicę, tak by pokrywała się z przednią piastą - to jest podstawa do startu z dalszymi modyfikacjami w jedną lub w drugą stronę. stawiam, że musisz zmienić mostek na krótszy. przy okazji zdejmij nakrętki wentyli i wywal te koszmarne białe opony - niezrozumiały jest trend z kolorowymi oponami w szosie, albo cała czarna, albo gumwall.
@GodSafeTheQueen: E tam, jakbym się spiął, to bym pojechał po accencie i polecił zmianę co najmniej na Bauma lub Stinnera, a tak masz tylko rady uniwersalne. Z pozostałej kosmetyki, to delikatnie podnieś kierownicę do góry, albo przesuń klamki do poziomu, można by się też pokusić o skrócenie pancerzy przy jakiejś okazji.

Z tym mostkiem nie dasz rady ustawić.
przy okazji zdejmij nakrętki wentyli i wywal te koszmarne białe opony - niezrozumiały jest trend z kolorowymi oponami w szosie, albo cała czarna, albo gumwall.


@fixie: bez urazy ale zawsze jeździsz na rowerze z kijem w dupie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie to op może i na tęczowych oponach jeździć i dać sobie kokardki na kierownicy albo inne w mojej opinii odpustowe dodatki. Ale jego sprzęt
@jedzczarnekoty: nie z kijem, tylko ze sztycą. Rady dotyczące estetyki są równie ważne, choć już dawno przywykłem że na wypoku dominują ludzie będący z nią na bakier. Jak dla mnie również możecie jeździć na padłych jak wyżej i jeść tylko drożdżówki z serem, lecz czasem warto o zbłąkaną duszę zawalczyć (;