Wpis z mikrobloga

0.005 Bitcoin (ponad 20 złotych) - dla plusującego ten wpis. Kilku Mirków już dostało ostatnim razem

1) zaplusuj
2) obstaw datę
3) udziału nie biorą zielonki, z wyjątkiem @januszhajsow który napisał zanim przypominałem sobie aby podać tą regułę (u mnie prawo nie działa wstecz :)
4) opcjonalnie: aby dostać więcej, obserwuj mnie i #wolnyrynekrozdaje bo regularnie coś będziemy organizować

W komentarzu podaj dowolną datę w formacie: "2017-01-21 22:00", musi to być data co najmniej następnego dnia (+24 godziny lub więcej) od momentu gdy poślesz wpis.

Zamiast zwykłego losowania, wygra osoba które poda datę najbliższą do momentu kiedy kurs Bitcoin na giełdzie Bitstamp dotknie 1100 USD/PLN.

Parę dni temu wygrał (i dostał BTC) inny Mireczek - trafił datę dla kursu 1000 USD/BTC w poprzednim konkursie z dokładnością do 2 godzin a obstawiała 14 dni wcześniej.

Wcześniej rozdałem też 125 zł w Bitcoin dla paru Mireczków łacznie w tym wpisie

Można strzelać jak w #bukmacherka lub jak ktoś się bawi w #forex to próbować przewidzieć z znanych kursów, wskaźników itd.

Po wygraniu wyślę Bitcoin w ciągu zazwyczaj 3 dni (ale do 2 tygodni gdybym np był na jakichś wakacjach akurat).

Poprzednie konkursy, oraz przyszłe - można zapisywać się w tagu #wolnyrynekrozdaje
safehouse - 0.005 Bitcoin (ponad 20 złotych) - dla plusującego ten wpis. Kilku Mirków...

źródło: comment_bO2WxIkV9zb4JXZKE9HKYI91BUgHKGKh.jpg

Pobierz
  • 41