Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
czy Waszym zdaniem przy zarobkach 3k na rękę, branie auta na kredyt gdzie rata to 930 zł przez 4 lata to dobry pomysł?
Na mieszkanie wydaję ok 1k, więc zostaje mi 1k na życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 159
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no nie bardzo, szczególnie jak nie myślisz o nowym. Już po racie nie zostanie za dużo do wydania, a auto, to również inne koszta, szczególnie jeżeli celujesz w wyższą klasę, a starzy rocznik. Do tego auto na kredyt musi mieć też AC, często jest wymagane przez bank, a nawet jak nie, to lepiej mieć, bo zawsze można je skasować, a rozbić auto i spłacać je jeszcze przez dwa lata jeżdżąc
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: realizuj swoje potrzeby a nie patrz na wykopowe sknery co się zadowalają minimum egzystencjalnym w postaci mieszkania wynajętego od Janusza i 15 letnim Golfem w gazie.

pamiętaj tylko, że jak kredyt to zwykle AC musi być a to podnosi koszty utrzymania.
Co do ubezpieczenia to tragedii nie ma.. ja mam OC i AC taniej niż rok temu o 200zł
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zły pomysł, 1k na przeżycie, z czego pewnie z 250 na paliwo ci wyjdzie, z 400 na jedzenie, jakiś telefon 50zł i już masz 300zł, wyjście z kumplami na piwo, jakieś ubranie i zostaje 150 zł z czego musisz przez rok uzbierać na ubezpieczenia, a nie daj Boże coś ci się zepsuje...
  • Odpowiedz