Wpis z mikrobloga

Jak mnie leczą takie panny z chęci wiązania się z kimkolwiek. xD

Poznaliśmy się dwa tygodnie temu w pubie przy piwie. Ja na wypadzie z kumplami, ona z koleżankami z pracy. Gadka szmatka przy barze, dziewczyna bardzo ładna i taka raczej spokojna i stonowana, coś tam w głowie miała, więc szybko zapytałem zanim się mocniej #!$%@? i skompromituje czy chce wyskoczyć w przyszłym tygodniu na jakiś obiad. Ona, że spoko, dała mi swój numer. No i tak sobie smsowaliśmy radośnie przez ten tydzień, potem wypad na obiad bardzo udany, ogólnie bardzo sympatyczna dziewczyna. Za dwa dni umówiliśmy się na piwo, znowu bardzo miły wieczór, smiechy-chichy, bardzo dyskretne dotyki z jej strony. Od tamtego wypadu coraz bardziej intymne rozmowy i dzisiaj kolejne spotkanie na obiedzie i spacer, a ta mi #!$%@? mówi, że kogoś ma, ale nie jest pewna co do niego czuje. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD i że od jakiegoś czasu myśli o rozstaniu xDDDDDDDDDDDDDDDD ale nie umie, bo są już trochę razem xDDDDDDDDDD

Dokończyliśmy spacer, pożegnałem ją i powiedziałem, że było bardzo miło i niech się odezwie jak już będzie wolna, bo ja za alternatywną gałąź nie będę robił.


#logikarozowychpaskow #cykablyat #truestory #niecoolstory #zwiazki #wszystkiezwiazkinapowazki
  • 11
@to_wszystko_nie_tak: Po prostu są jebnięte umysłowo, a mowia ze tez dojrzewaja szybciej. Ciekawe do czego. Chyba szybciej o ruchaniu mysla i zmyslaja ze to nam o to chodzi. Gdzie sens gdzie logika. Tylko #!$%@? czlowieka ktory od siebie cos daje