Wpis z mikrobloga

Jaktajmer odpoczywa, dam mu chwile wytchnienia w te mrozy. Czyszczenie podwozia i mycie ręczne zaliczone - można odstawiać do garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwłaszcza, że przede mną kilka prasówek. Od dziś - Tipo Hatchback. 1.4 t-jet, wersja Lounge ale bez niektórych dodatków i niestety na 16 calowych kołach. Jak ktoś ma pytania to czekam.

PS lakier na calutkim moim #e36 jest jeden i ten sam od nowości. Ma sporo drobnych uszczerbków ale generalnie zawsze po myjni myślę sobie, że jest naprawdę nieźle jak na 22-letnią powłokę.

#carburator <-- mój motoryzacyjny tag
#samochody #motoryzacja #fiat #bmw
Pobierz macq2309 - Jaktajmer odpoczywa, dam mu chwile wytchnienia w te mrozy. Czyszczenie pod...
źródło: comment_nwoPujeRvGatdIAR9PFb5SIJK0uTZmMK.jpg
  • 20
@macq2309:
Raczej tak powinien mieć, jeszcze progi też powinny być czarne. Do '92 roku były zderzaki w kompletnie innym kolorze, potem tylko pasek, a od '95 czy '96 progi i zderzaki były już w całości takiego koloru jak reszta.
@macq2309:
Cóż, tania nie była - nie wiem czy dał bym za E36 więcej jak 10k (no chyba że za M3)...
Choć z drugiej strony zdaję sobie sprawę że większość tych aut na rynku to zdewastowany przez sebixów gruz, a ta twoja wygląda na całkiem ładnie zachowaną, zatem może i warta takiej ceny ;P

@oficer-prowadzacy: gdybym miał ją kupić za takie pieniądze żeby jeszcze straciła na wartości to bym wziął nową Fiestę w jakiś kredyt balonowy i już ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to mam R6, pięknie utrzymanego klasyka, który zaczyna co prawda mieć humory, (np. zawieszający się nawiew lub zamarzające zamki) ale jest świetnie wyposażony i na wartości nie straci jeśli tylko nic mu się nie stanie.
A jak